[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Silniki i osprzęt

DIESEL vs BENZA
    przez iwonaradzikowska,
    2004-12-24 11:05:41

Napiszcie co macie lub co byscie chcieli mieckto woli benze i dalczegolub kto jest zwolennikiem diesli i tez dlaczegow paru zadniach ktorko i na tematDIESEL czy BENZA

przez chandler,
    2004-12-24 11:12:52

benzyna jest oczywiście fajniejsza ale z dieslem można sie fajnie pobawić w tuning i zabijanie nnnych momętem.ps.:diesle są fajne chyba tylko dlatego ze maja fajny moment w dodatku nic nie palą.

przez szogun,
    2004-12-24 12:18:39

Benka PLUS wtrysk gazu (sekwencja).

przez ~Guest,
    2004-12-24 12:42:37

\'moch\']Benka napisał(-a):bleee zajechało dziadostwem- wszystko tylko nie gaz :!: . JA za nic w swiece nie założyłbym gazu.Jeżeli mały samochód (np. wielkosci fabii) to benzyna, a jezeli wiekszy to tylko dieselek . Jezdze jednym i drugim i bardziej mi leży diesel- ciągnie dobrze od samego dołu i mało pali .

przez breakyoself,
    2004-12-24 13:20:46

..a ja jeszcze GOLF V 1.9 TDi - i same pozytywne wrazenia.. Kolega ma zawirusowanego na prawie 150ps i no coment.. 240 na tarczy jak na taki silniczek to mile dla oka.. Jak bym mial wybierac - to minimum 2.0 TDi + Virus i jazdaa

przez iwonaradzikowska,
    2004-12-24 14:45:45

nikt mnie nie przekona do diesladla mnie to dziadostwo jestklekot jak w ciagniuku, wstyd go odpalac przy wiekszej grupie ludzi....co z tego ze ma moment, silniki benzynowe z turbinami tez maja MOMENTdiesiel do bani!!

przez ~Guest,
    2004-12-24 14:48:13

\'Andrzej\']..a napisał(-a):To 1.9 TDI aż tyle jedzie :wow:U mnie 2.0 TDI seryjne (154 KM) w Touranie w austrii szło 200 km/h i dalej przyspieszal.Andrzej to widze o podobnej rzeczy marzymy - Golf V 2.0 TDI + chip A jak ktoś powie że to lipa to niech sięw pzyszłym roku wybierze na mistrzostwa polski w wyścigach i zobaczy Golfy TDI w akcji @PITERdJa nikogo nie zmaierzam przekonywac. Masz dośc popularne w pewnych kręgach poglądy. Powiem Ci tak - przejedź się nowoczesnym dieslem i ciekawe co potem powiesz. Klekot- ...więcej

przez iwonaradzikowska,
    2004-12-24 14:58:14

\'Manx\'][quote napisał(-a):..a ja jeszcze GOLF V 1.9 TDi - i same pozytywne wrazenia.. Kolega ma zawirusowanego na prawie 150ps i no coment.. 240 na tarczy jak na taki silniczek to mile dla oka.. Jak bym mial wybierac - to minimum 2.0 TDi + Virus i jazdaa To 1.9 TDI aż tyle jedzie :wow:U mnie 2.0 TDI seryjne (154 KM) w Touranie w austrii szło 200 km/h i dalej przyspieszal.Andrzej to widze o podobnej rzeczy marzymy - Golf V 2.0 TDI + chip A jak ktoś powie że to lipa to niech sięw pzyszłym roku wybierze na mistrz...więcej

przez ~Guest,
    2004-12-24 15:04:46

[quote name=\'PITERd\']akurat tak sie sklada ze jezdze nowymi dieslami,i jest klekot, turbina metalicznie swisczy, z silnika kleby czarnego dymu... lo tam...a gdzie dzwiek prawdziwego auta??? to chodzi jak TRAKTOR URSUS :-)co z tego ze diesiel pali malo, jak staniesz z kolega na swiatlach to nawet nie pogadasz bo klekocze :-)To te diesle jakies dziwne Co ty za smochód masz :?: W moim ledwo co słychać. U mnie nie dymi -jak masz kłeby czarnego dymu to masz awarię . Z tym ze nie pogadasz bo klekocze to żeś lipę w...więcej

przez iwonaradzikowska,
    2004-12-24 15:08:56

\'Manx\'][quote napisał(-a):akurat tak sie sklada ze jezdze nowymi dieslami,i jest klekot, turbina metalicznie swisczy, z silnika kleby czarnego dymu... lo tam...a gdzie dzwiek prawdziwego auta??? to chodzi jak TRAKTOR URSUS :-)co z tego ze diesiel pali malo, jak staniesz z kolega na swiatlach to nawet nie pogadasz bo klekocze :-)To te diesle jakies dziwne Co ty za smochód masz :?: W moim ledwo co słychać. U mnie nie dymi -jak masz kłeby czarnego dymu to masz awarię . Z tym ze nie pogadasz bo klekocze to żeś l...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 47
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij