REKLAMA

Forum - Silniki i osprzęt

starterki
    przez elf009,
    2005-01-27 09:51:56

patrzac na to widze ze jezeli zaloze blow offa westgate duza turbinke intercoolerka to przy dobrym cisnieniu dmuchnei 500hp czyli 500kucy?? cos mi sie wydaje ze bez kłutych gratow nie da rady, sprzeglo wal? co o tym myslicie? zestawik nie jest drogi :roll: tylko pozostale koszty troche dyzoe np sprzego wal skrzyna :cry:

przez ~Guest,
    2005-01-27 09:57:40

Człowieku, jak to założysz, to silnik Ci się rozpadnie w sekundę. Musisz swój silnik zbudować od nowa, żeby włożyć do niego turbo. Zaczynając od obniżenia stopnia sprężania, i to radykalnego, kute tłoki, inny rozrząd, a co dopiero zabawy jest ze sterowaniem wtryskiem... w sumie montaż turbo to jak zakup drugiego samochodu.

przez mateusz11,
    2005-01-27 10:41:41

A jaki masz samochod?? Jak chcesz to co mowisz to musisz wszystko wymienic, blok raczej tez! Poprostu budujesz samochod od nowa wlasciwie trza wszystko zmienic. Nawet zawieszenie i punkty mocowania ostro musisz wzmocnic. Zaloze sie ze ten plan to poprostu mazenie, jakich mamy wiele.

przez ~Guest,
    2005-01-27 13:02:22

\'1602\']Człowieku, napisał(-a):Dokładnie. Zobacz żę większość osób które montując turbo z dużym przyrostem mocy zmieniąją wszystko. Seryjny to zostanie Ci tylko blok. Myśle zęz 15 000 zł miniumum musisz poświęcić na to żeby to zrobićjak trzeba

przez elf009,
    2005-01-27 13:48:37

tez ja napisalem ze zestawik nie jest drogi-- ale pozostale graty sa drogie czyli wal przegub sprzeglo kłute gratki. Chyba nie wyrazilem sie jasnno ja tam mam turbo. a to dalem tak ot ze zestawit montazowy do 500 kucy. A tak btw macie moze jakies adresy stronek z turbinkami i ich opisami czyli jakie maja turbolagi do ilu sie krecą itp?

przez ~Guest,
    2005-01-27 14:02:04

\'Manx\']Seryjny napisał(-a):Blok czesto tez jest wzmacniany :wink:

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA