REKLAMA

Forum - Sport

Dyskusja do tematu: Nowa Formuła - zmiany przepisów w F1

Nie przebrzmiały jeszcze echa jednej rewolucji technicznej w F1, a szykuje się kolejna. F1 ma wskazywać drogę rozwoju autom drogowym. Tym razem na serio.

Przejdź do artykułu
    przez mens-health,
    2010-06-11 09:07:48

Nie przebrzmiały jeszcze echa jednej rewolucji technicznej w F1, a szykuje się kolejna. F1 ma wskazywać drogę rozwoju autom drogowym. Tym razem na serio.

przez bsp,
    2010-06-21 16:56:42

Wiele zmian wydaje się kontrowersyjnych, ale już nieraz tak było, że zmiany w sumie poprawiały konkurencyjność i widowiskowosć. Poczekamy, zobaczymy.

przez innocental,
    2010-07-19 12:39:43

Zmiany nie zawsze muszą wyjść na lepsze, muszą wskazywać jedynie, że działacze (FIA) działają. I to wszystko.

przez cinemowiec,
    2010-07-22 22:40:35

rok temu hitem miał być KERS,a okazał się totalnym niewypałem i nic tak naprawdę nie poprawił jeśli chodzi o widowiskowość czyli tak naprawdę wyprzedzanie

przez may,
    2010-08-12 01:31:46

Czasami zastanawiam się, czy w F1 nie pracują sami Polacy. Może to dosyć irracjonalnie zabrzmi, ale każdy z nas zna przysłowie, że: "Przepisy są po to, żeby je łamać". W przypadku F1 zastosowanie może mieć lekka parafraza tego przysłowia: "Przepisy są po to, żeby je obchodzić". Świetnym przykładem w zeszłym sezonie był podwójny dyfuzor z tyłu samochodu, który wymyślili konstruktorzy zespołu BrawnGP. Miejmy nadzieję, że zmiana przepisów spowoduje zwiększenie atrakcyjności tychże zawodów. Ja os...więcej

przez innocental,
    2010-08-12 14:27:18

Ja osobiście powoli zmieniam swoje upodobania sportowe z F1 na WTCC - tam przynajmniej dużo częściej rozbijają samochodyZachęcam do zainteresowania się rajdami. Nie siedzisz na trybunach oddalonych o "kartoflisko" od miejsca akcji, nie dość że rywalizację dobrze widzisz i słyszysz, to jeszcze czujesz nosem, miejsce oglądania (z wyjątkiem tych zamkniętych stref niebezpiecznych) wybierasz sam, koszty ponosisz znikome, możesz zwiedzić strefę serwisową, przy okazji zwiedzasz region, w którym toczy się rajd...więcej

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA