[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Technika

Dyskusja do tematu: Test opon całorocznych

Zimy coraz łagodniejsze, wymiana opon coraz droższa – pojawia się pokusa, żeby zamiast z sezonowych, korzystać z opon całorocznych. Sprawdziliśmy, czy są w stanie dorównać oponom letnim i zimowym. Test opon całorocznych 225/45 R 17.

Przejdź do artykułu
    przez ~Daniel,
    2019-10-24 21:05:12

Ja zdecydowałem się na opony całoroczne Yokohama 4S AW21. Większość km pokonuje w ruchu miejskim wiec dla mnie są w zupełności wystarczające dodatkowo przez ostatnie lata zima jest łagodna i myślę że to się póki co nie zmieni.

przez ~Jaxio,
    2019-10-26 19:48:03

A jak Ci sie na nich jeździ? Chodzi o deszcz i śnieg? Nie ma tych opon w zestawieniu, a trochę czytałem o Yokohamie, że bardziej inwestuje w technologie niż w przepłacone testy. Poza tym zbiera bardzo dobre opinie na forach specjalistycznych.

przez ~Czaja,
    2019-10-27 18:10:41

W sumie to dziwne, że nie ma ich w testach. 4S AW21 również należą do klasy premium i są bardzo cenione na rynku wschodnim.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij