[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Testy

Dyskusja do tematu: Niezawodne samochody używane - polecamy 5 modeli

Z zestawienia 50 używanych aut wybraliśmy pięć niestarych modeli w cenie do 30 tys. zł, uznanych przez polskich mechaników za mało awaryjne. Oto na co warto zwrócić uwagę przy ich zakupie.

Przejdź do artykułu
    przez ~znaffca,
    2019-07-22 11:27:48

Najlepsze są nowe!

przez ~Czesiek,
    2019-07-22 12:32:29

Jak dla mnie yaris II jest numerem jeden Mam 1.0 VVT-i. Jego gabaryty rekompensuje niskie spalanie i mała awaryjność

przez ~harry,
    2019-07-23 11:39:41

leasing na firme sie najbardziej opłaca

przez ~maykee,
    2019-07-26 17:26:02

Ta octavka jest spoko, dobierze sie części oe delphi więc eksploatacja nie wychodzi drogo. Wygląd taki sobie, ale nie można mieć wszystkiego. Trafiła mi sie poleasingowa w bardzo dobrych pieniądzach.

przez ~Łuki,
    2019-08-22 12:07:31

Akurat nie zgodzę się ze @Znaffca. Mam od roku Octavię z 2017 r. i uważam, że jeśli chodzi o zestawienie jakości do ceny to jest to jedno z najlepszych aut jakim jeździłem. Dobrze się prowadzi, koszty napraw są relatywnie niskie i jest fajnie wyposażone. Wziąłem je z Master1 jak maiło blisko 65 tys. To było auto po kontrakcie leasingowym i wiedziałem, że auto było serwisowane w ASO i miało na 100% oryginalny przebieg. Nawet w środku wyglądało jak nowe.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij