[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Testy

Dyskusja do tematu: Używane 10 modeli, których nie warto kupować

Oto lista dziesięciu modeli, które lepiej omijać z daleka. Większość aut trafiła na nią, bo psują się ponadprzeciętnie często albo z powodu wysokich kosztów eksploatacji. Przeczytaj, zanim handlarz zacznie Cię przekonywać, że „Niemiec płakał, jak sprzedawał”. No, chyba że ze szczęścia...  

Przejdź do artykułu
    przez ~Jedrek TDI,
    2017-09-29 22:14:54

Wypowiem się odnośnie Passata. Opisana usterka napędu pompy oleju silnikowego dotyczy modeli 2005-początek 2006(po vin doskonale można stwierdzić który ma jeszcze napęd modułu wałków wyrównoważających poprzez łańcuch). Gdyby był napęd łańcuchem samej pompy olejowej jak w 1.9 nie było by wcale tematu zatartych silników z braku ciśnienia od zatrzymanej pompy olejowej. Otóż kończące się koło zębate od łańcucha daje objawy w postaci głośnej pracy. Natomiast poprawiona wersja na kołach zębatych miała wyeliminowa...więcej

przez ~Kierowca,
    2017-10-14 19:47:57

Recenzje na temat C5 I/II (DC/RC/DE/RE) pisał chyba jakiś mechanik VW. O ile C5 I miało pewne usterki to C5II był ich prawie pozbawiony. Benzyniaki co prawda mało nie palą (ale to duży i ciężki samochód) natomiast świetnie sobie radzą z gazem. Awarie zawieszenia Hydraulicznego to sporadyczne przypadki. Kule (sfery może i kosztują 300zł ale w serwisie i są dostępne poza nim za połowę ceny, a ich trwałość określa się na ok 5lat. Po przebiegu 100tyś to mogą mieć problemy właściciele BMW, Audi ale na pewno nie Citro...więcej

przez ~Jo ja,
    2018-10-01 12:11:54

Zależy gdzie auto uzytkujesz. W Polsce wychodzi wszystko dwa razy szybciej. Po pierwsze Poloki to mistrzowie kierownicy i ulubieńcy sklepów Auto-Moto z serwisem u Pana Kazia.

przez ~Oszukany,
    2018-12-06 00:24:37

Nie kupujcie auta w komisie Kętrzyn ul Przemysłowa 2 ,sprzedali mi złom z uszkodzonym silnikiem,pieniądze poszły w błoto w tysiące zł,dodatkowo wyszły mi usterki po wymianie silnika wszystkie na raz że nie nadążyłem auta naprawić swoją gotówką przy każdej wypłacie,że aż postanowiłem się pozbyć fajansu i kupić inne auto od osoby prywatnej za granicą w czasie urlopu z mechanikiem żeby zaoszczędzić czas i nerwy na takich cwaniaczków i oszustów w zakłamanym Kętrzynie . Odradzam zakupu auta i nie kupujcie od Tura...więcej

przez ~Oszukany,
    2018-12-06 00:25:46

Nie kupujcie auta w komisie Kętrzyn ul Przemysłowa 2 ,sprzedali mi złom z uszkodzonym silnikiem,pieniądze poszły w błoto w tysiące zł,dodatkowo wyszły mi usterki po wymianie silnika wszystkie na raz że nie nadążyłem auta naprawić swoją gotówką przy każdej wypłacie,że aż postanowiłem się pozbyć fajansu i kupić inne auto od osoby prywatnej za granicą w czasie urlopu z mechanikiem żeby zaoszczędzić czas i nerwy na takich cwaniaczków i oszustów w zakłamanym Kętrzynie . Odradzam zakupu auta i nie kupujcie od Tura...więcej

przez ~Oszukany,
    2018-12-06 00:26:06

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij