[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Testy

Dyskusja do tematu: Używany Mini Cooper R56 – emocje w cenie

Znalezienie Mini w dobrym stanie jest sporym wyzwaniem, bo większość aut to egzemplarze „zajeżdżone” i powypadkowe. Warto jednak szukać – jazda tym „gokartem” dostarcza dużo emocji.

Przejdź do artykułu
    przez ~yonasz8855,
    2017-12-12 16:07:37

Sam kupiłem używanego mini Coopera i jestem zadowolony z autka, mało pali a na drodze sprawuje się bez zarzutu. Musiałem go tylko trochę podrasować, pomogli mi w tym w serwisie Bawaria Motors Mini - swoją drogą polecam ich, naprawdę znają się na rzeczy.

przez ~viktorr,
    2018-07-17 12:54:41

Fajnie że mi poleciłeś Bawarię bo nie wiedziałem za bardzo w jakim salonie kupić swoje auto, faktycznie obsługa na wysokim poziome i mają też fajny serwis jeśli chodzi o Mini.

przez ~nowika,
    2018-08-28 19:00:41

ja akurat mam używanego Coopera i kupowałam w salonie Gdańskim Bawaria Motors Mini, autko super, u nich to fajnie jest z tym, że mają włąśnie też auta uzywane, na nowe stać by mnie póki co nie było a tu kilkuletnie Mini, w bardzo dobrym stanie. Auto jak dla mnie pod wieloma względami idealne

przez ~Andrzej,
    2018-09-14 12:56:54

Uważajcie na Bawaria Motors Mini, oszukali tam dwóch moich znajomych

przez ~zibi,
    2019-03-19 07:11:39

modny wygląd ha ha mniej brzydki od fiata 500

przez ~soso,
    2019-08-06 15:13:28

Brodaty, łysy lamus, poleca akurat Miniaki z najbardziej awaryjnymi silnikami (z grupy PSA). Brakuje jeszcze 1,4 95KM. Omijać z daleka jego opinie. :)

przez ~fil,
    2019-10-09 10:36:38

Właśnie ten najmocniejszy silnik w wersji s jest ponoć najbardziej awaryjny. Jak w takim artykule można go właśnie polecać ...?

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij