[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Tuning Modeli

Audi RS4 - More hella!
    przez ~mały007,
    2012-03-01 20:54:55

Lista zmian:- Nowy lakier - z palety BMW - Nowe felgi - produkcja własna- Nowe tylne lampy - całe, razem z wkładem - Przerobione przednie reflektory, wkład z żółtym światłem drogowym, pomarańczowym kierunkiem, usunięte bolce mocujące z klosza- Kratki we wlotach powietrza z żółtymi halogenami- Listwy chromowane dookoła szyb oraz przy klapie bagażnika- Nowe końcówki tłumika- Wnętrze... generalnie utrzymane w seryjnym wyglądzie, czarna skóra, listwy pomalowane kolorem gunmetal... na flock mnie nie stać.- Naklejki n...więcej

przez ~Samuraj,
    2012-03-01 21:56:07

Tak ogólnie całkiem nieźle.

przez lolekseo,
    2012-03-02 00:24:25

spoko jest\'mały007\' napisał(-a):Lista zmian:- Nowe felgi - produkcja własnatak sam sam samiutki? mniamuśne

przez ~mały007,
    2012-03-02 00:47:06

Ramiona są z BMW, dorobiłem rant Na łatwiznę poszedłem, bardzo mi się spodobał biały rant z tym kolorem... i tak już zostało, pomalowałem na biało całość :>

przez adam3115,
    2012-03-04 18:12:58

Kurczę, szkoda że metalom brakuje spasowania na poziomie plastików, ale mimo to bardzo fajnie prezentuje się to Audi, szczególnie felgi na poziomie

przez nolit,
    2012-08-17 23:14:14

Fajowy ^^

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA