[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Tuning Modeli

Infiniti FX45
    przez ~Guest,
    2008-01-22 12:33:26

wg mnie nic ciekawego... straszna koza na tych felgach, wygląda jakby stał na szczudłach :? Lakier zagrubo położony... ma fakture tyłka grubej baby- widać to po reflexach ! dobrze wypolerowany lakier jest gładki i odbicie tła jest równe .... u Ciebie tak nie ma niestety... czarny lakier ma to do siebie że trzeba mu poświęcić wiele więcej czasu i cierpliwości niż przy zwykłym metalicu...Pozatym audio w miare, jakieś brzydkie paprochu na wzmacniaczu widze... Wzmacniacze jakieś takie ... dziwaczne :? Średniawka... robiłeś już dużo lepsze modele niż ten :wink:

przez unknown123,
    2008-01-24 21:18:34

Fabryka sie nie popisała ale tobie udało się to poprawic. Nie podobają mi sie wzmacniacze - paskudnie pomalowane. Felgi jak dla mnie za duże. Lakier wydaje sie za grubo położony

przez maro1922,
    2008-02-05 17:10:44

Zmiana lakierku i od razu zacniej wyglada

przez ~Guest,
    2008-02-05 22:57:22

Numery trochę nie mają sensu. WPR to stary wyróżnik Wyszkowa dla czarnych blach. W białych nie ma trzech liter i czterech cyfr. Ja bym zrobił WPR FX45 bo taki zasób obecnie wydaje Pruszków (WPR litera litera cyfra cyfra).

przez ~Guest,
    2008-02-06 01:46:15

Miałes sie czego czepic :?

przez ewazs,
    2008-02-06 19:40:58

moze pracuje w wytloczni tablic rejestracyjnych... :wink: albo blachy to jego hobby.... rozne sa zboczenia

przez ~Guest,
    2008-02-06 21:59:05

dobrze wiemy gdzie pracuje Tymon zawsze znajdzie jakiś szczegół, ma bardzo ciekawe podejście

przez nolit,
    2008-02-06 22:58:37

Nie pogadasz na dany temat z osobą , która wie w danej materii wszystko. Dobrze, że rzadko tutaj pisze :mrgreen:żarcik oczywiście

przez ~Belowbregeffem,
    2018-07-31 14:36:05

One is that you just confuse the writing and displays that you simply did in the course of the doctorate - those who helped you get your head across the work and finish the evaluation - with the main contributions of your research. Choco Lite

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij