[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Ubezpieczenie

ubezpieczenie tylko gdzie?
 • avatar zgłoś
  przez mens-health,
  2009-02-14 10:39:04

  no właśnie zastanawiam się nad wyborem firmy, szczerze mówiąc myślałem o pzu online, jeden samochód nowy oraz jeden używany wykorzystywany do działalności gospodarczej, czy kalkuluje mi się w takiej sytuacji wykupić tam pakiet? i czy mogę ubezpieczyć jedno auto używane do działalności czy musi być ich kilka? z góry dziękuję za pomoc

 • avatar zgłoś
  przez ~Keanu,
  2009-02-26 19:35:59

  w pytaniach faq na ich stronie jest odpowiedź na Twoje pytanie, mianowicie możesz ubezpieczyć tam auto do działalności gospodarczej, ale nie może być używane do nauki jazdy ani być wynajmowany do działalnosci zarobkowej. To czy Ci się opłaca sprawdź sobie na kalkulatorze

 • avatar zgłoś
  przez ashiauri,
  2017-07-17 13:38:48

  Ja swoje auto firmowe ubezpieczyłem wybierając ofertę http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ Oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb co sprawia, że możesz kupić AC i OC najtaniej, a jednocześnie pokryć wszystkie swoje potrzeby ubezpieczeniowe. Dzięki dobremu wyborowi zapewnisz stosowną ochronę i jednocześnie obniżysz koszty swojej firmy. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, przeczytaj też dokładnie OWU (w przypadku AC)

 • avatar zgłoś
  przez Ubea_pl,
  2017-08-18 14:40:30

  Kupując ubezpieczenie OC lub AC, lepiej nie opierać się tylko na jednej firmie. Lepiej przed zakupem porównać oferty różnych towarzystw w kalkulatorze OC https://kalkulator.ubea.pl i wybrać tę, która najlepiej odpowiada ceną i zakresem ochrony.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij