[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Używane

Jaki samochód kupić do 20 tys. zł - nasze propozycje
    przez ~Itom,
    2017-04-30 22:26:40

Jak ma być używany samochód, to najlepiej pojechać do komisu samochodowego. Możesz również sprawdzić portale z ogłoszeniami z całego kraju http://moto.gratka.pl/tresc/skoda-octavia-ii-2-0-tdi-elegance-dsg-22027601.html?mg Tak samo olx oraz gumtree.

przez ~kamil688,
    2017-10-22 22:07:24

Ja bym dołożył kilka tysięcy i kupił na przykład coś używanego, ja tak zrobiłem, swoje auto nabyłem u dealera Bawaria Motors BMW w Warszawie. Mają profesjonalne doradztwo a serwis również stoi na wysokim poziomie. Warto sprawdzić ich ofertę.

przez darek578,
    2018-02-28 18:01:40

Polecam Volvo S40 wersję T5 napęd na 4 koła, podoba mi się również zawieszenie, ładne wnętrza, skórzane siedzenia, fajny model, mam ten samochód już dwa lata,wziąłem pożyczkę na https://kredytoff.pl/ by kupić nowy samochód, zasadniczo nie chciałem kupować używanego, miałem gorzkie doświadczenie

przez ~Rafał,
    2018-11-12 17:46:24

jeśli chodzi o samochody używane to trzeba uważać, aby nie kupić kota w worku. Jeśli chcesz już używany model to idź do salonu Carolina Toyota Włochy bo tam mają używane, sprawdzone modele. To o wiele lepsze rozwiazanie niż jakiś pierwszy-lepszy komis

przez ~Romek,
    2018-11-12 17:57:54

co do toyoty to się zgodzę. Sam mam używany model, kupiłem go jakiś czas temu w salonie Carolina Toyota Włochy w Warszawie i auto chodzi jak nowe. Żadnych awarii czy coś w tym stylu. Jazda takim autem to czysta przyjemność :)

przez ~tolaac,
    2018-11-15 16:09:22

Moim zdaniem lepiej zdecydować się na nowy samochód. ____________________________________ salon forda - http://www.nhmotors.pl/

przez ~Janek,
    2019-03-30 18:47:55

Ja ostatnio bylem w Katowicach w Bawaria Motors Mini i jest tam spory wybór aut w dobrych cenach. Sam skusiłem się na jedno BMW i spisuje się znakomicie! Samochód w zaskakująco dobrej cenie jak na swój rocznik i stan. Polecam zakup tutaj.

przez ~modero,
    2019-06-29 22:14:22

Zobacz sobie w MMCars mają sporo lokalizacji salonów, my kupowaliśmy uzywane Suzuki w Zabrzu akurat . Mają w ofercie te używane samochody, na pewno znajdziesz konkret w tej kwocie

przez ~MirekYT622,
    2019-07-29 15:27:31

Jeśli chodzi o samochody polecane do 20 tysięcy, to od siebie mogę z czystym sumieniem zarekomendować Seata Leona. W takiej kwocie na luzie znajdzie się już coś z rocznika 2008-2010. Fajne, kompaktowe auta, wewnątrz wszystko w sumie niemieckie, bo to grupa VW. Świetny stosunek jakości do ceny. Do 20 tysięcy z tych powyżej to na pewno A4. Swego czasu auto marzeń :) Ja akurat częściej jeździłem A3 i miło wspominam. Omijałbym natomiast tego Peugetoa. Jakoś nie miałem nigdy zaufania do tej marki. Za 20 tysięcy myślę można kupić lepszy samochód.

przez ~WitekKwarc,
    2019-07-31 17:29:53

Samochód do 20 tysięcy to można już kupić naprawdę dobry. Nie jeździłem żadnym z tych powyżej, ale w takich widelkach polecam sprawdzić wszelkie auta z Azji. Honda Civic to przecież auto nie do zajechania. Mocne, ładne mało awaryjne. Do 20 tysięcy na spokojnie idzie je znaleźć.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 4
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij