[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Używane

Jaki samochód kupić do 20 tys. zł - nasze propozycje
    przez ~Waldek11,
    2019-08-01 09:13:27

Jak miałbym wybierać, to szedłbym w VW, nawet chyba nowszego, jak jest pokazany powyżej. Golf lub Passat to dobry wybór. Jeśli chodzi o samochody do 20 tysięcy złotych to chyba najpewniejsze opcje. Próbowałbym też inne modele z grupy VW - Skody, Seaty, ewentualnie starsze Audice. Co jednak niemiecka jakość, to niemiecka jakość. Nie mam zaufania do aut z Azji, ale to tylko moja fanaberia. Są jeszcze marki francuskie. Mnie np. bardzo podobają się samochody od Renault, ale wiele osób uważa, że ewentualne części są ...więcej

przez ~Remik,
    2019-08-02 07:19:00

Jeśli ktoś szuka samochodu do 20 tysięcy złotych i ma możliwość kupić za to BMW, to niech się nawet nie zastanawia. Auto klasa, wszystkie komponenty z najwyższej półki. Dużo mniejsze ryzyko awarii niż w przypadku marek o mniejszym prestiżu. Jeżdżę tylko bmw, miałem kilka modeli i nigdy mi się nic nie popsuło. Za 20 tysięcy to raczej starsze modele będą dostępne ale i tak uważam, że warto.

przez ~Smutny,
    2019-08-04 21:35:14

A ja się odniosę do tego, co w tym artykule poruszone zostało, a wielu pewnie przeoczyczlo. Możesz kupować samochód za 20 tysięcy, możesz kupić za więcej, ale przede wszystkim należy dokładnie każdy egzemplarz przed podpisaniem umowy obejrzeć. Lakier to podstawa, ale nie zaszkodzi schylic się i zobaczyć nadwozie, posprawdzac śruby i oczywiście cała dokumentację. Wiele osób kupuje oczami, a zapomina, że używane auto ma swoją historię i może być ona naprawdę barwna...

przez ~Jacek77,
    2019-08-06 07:02:39

Do 20 tysięcy polecam rozejrzeć się za jakimś BMW. W tej cenie powinno dać się znaleźć coś kilkunastoletniego. Rok może już spory, ale to co pod maską robi swoje. Moc i mała awaryjność. Aby tylko dostać coś w ładnym stanie. Ewentualnie używane auto za 20 tysięcy które warto polecić to albo Seat Leon albo jakiś Golf około 10 letni.

przez ~Maja,
    2019-08-06 16:49:27

Do 20 tysięcy to idealnie można jakieś małe auto kupić. Ta Yariska jest fajna, bardzo dobrze mi się tym samochodem jeździ. Do miasta idealne autko :)

przez ~Ulrich,
    2019-08-08 08:22:04

Teraz samochody do 20 tysięcy to już raczej wiekowe, bez wielu bajerów, które w nowszych autach są standardem. W takiej cenie to raczej jak ktoś szuka pierwszego samochodu w życiu, żeby się oswoić z drogami. Z tych wymienionych to BMW wygląda najfajniej. Za 20 tysięcy może i bym sam się skusil.

przez ~Janek,
    2019-08-09 08:18:23

Jakbym miał brać samochód za 20 tysięcy to wolałbym brać coś z salonu a te kasę potraktować jako wpłatę własną. Auto co nowe to nowe. Mała szansa że coś się popsuje, nieksploatowane, wsiadasz i jeździsz z przyjemnością. Do używanych aut nie mam niestety zaufania.

przez ~MlodyDuchem,
    2019-08-09 12:27:17

Dziwne, że nikt nie pisze o tym Peugocie 407 coupe. Bardzo fajny samochód. Jakbym miał okazję kupić go używanego za 20 tysięcy, to bym się nawet nie zastanawiał.

przez ~Plebejusz,
    2019-08-11 18:06:59

Ja całkiem fajną Toyotę w budżetowej cenie wyczaiłem sobie ostatnio w Auto-Loco. Niewielki przebieg, dobry stan techniczny i merytoryczny sprzedawca, pan Wojtek, przeważyli i zdecydowałem się na zakup. Nie żałuję.

przez ~Arturrr,
    2019-08-28 09:42:41

Ja bym stawiał na Yariskę. 90 procent czasu spędzam na poruszaniu się po mieście i mam już dość jeżdżenia dużymi samochodami. Oczywiście w takim BMW albo Audi człowiek dobrze się czuje - są duże i wygodne, ale Yaris też ma zadowalające wnętrze, a przy okazji bardzo mało pali, jest zwrotna i mieści się wszędzie równolegle. A do tego jest tak popularna, że najłatwiej będzie kupić taki używany samochód do 20 tys. W przypadku innych propozycji z listy może być już trochę ciężej o dobry egzemplarz.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 3 z 4
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij