[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Używane

Dyskusja do tematu: Mikrus MR 300: Nie dla idiotów

Nie sztuka kupić używanego, nawet mocno starego oldtimera z produkcji masowej. Ale w pełni sprawny, jeżdżący polski mikrosamochód Mikrus to kolekcjonerski rarytas. I kawał naszej poplątanej historii.

Przejdź do artykułu
    przez auto-motor-i-sport,
    2014-03-20 12:48:45

Nie sztuka kupić używanego, nawet mocno starego oldtimera z produkcji masowej. Ale w pełni sprawny, jeżdżący polski mikrosamochód Mikrus to kolekcjonerski rarytas. I kawał naszej poplątanej historii.Zobacz artykuł

przez pastuch,
    2014-03-20 14:19:19

super tekścik, już myślałem, że red. J.Obrocki na emeryturze, a tu takie miłe zaskoczenie. Więcej tekstów Pana J.O., nie tylko o sporcie, poproszę, to może się przeproszę i znowu zacznę kupować wydania papierowe :) ...

przez ~BIGDINOZAUR1375,
    2020-02-02 09:44:55

W 1982 r. kupiłem Mikrusa MR-300 za 50 tys zł. W czterech jechał nawet ok 100 km/h. Zaznaczam że pełny i z górki . Palił ok 15-18 l /100 km . Frajda z jazdy była nieziemska . Po kilku latach wymieniłem go za dopłatą na MINI MORRISA

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij