[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Używane

Dyskusja do tematu: Najlepsze samochody z napędem 4x4 do 50 tys. zł

Napęd 4x4 w samochodach do codziennej jazdy jest coraz bardziej popularny. Zobacz najlepsze propozycje dostępne na rynku wtórnym do 50 tys. zł.

Przejdź do artykułu
    przez auto-motor-i-sport,
    2016-06-13 12:52:35

<p>Nie musisz mieszkać w górach ani regularnie szusować na nartach, żeby docenić auto z napędem 4x4. Mają go nie tylko terenówki i SUV-y. Oto polecane modele do 50 tys. zł.</p><br /><br /><a href="/uzywane/Najlepsze-samochody-z-napedem-4x4-do-50-tys-zl,22527,1">Zobacz artykuł</a>

przez ~gingiter,
    2017-01-11 12:01:53

Niewątpliwie brakuje mi tu co niektórych samochodów, ale generalnie bardzo fajny artykuł w moim odczuciu. Jeśli chodzi o temat używanych samochodów to oprócz auto moro i sport polecam też drlemon pl, prowadzą bloga, na którym mają baaardzo dużo ciekawych postów o różnych tematach :)

przez ~tomasz,
    2017-01-21 21:48:36

najlepsze z tych wszystkich modeli samochodów jest suzuki sx 4 4x4 disel 1.9 ddis (multijet fiata 1.9 jtdm 8 v) moc ok 130 kM maksymalny moment obotowy to 300 NM! doskonały napęd 4x4 daje rade + przeswit 19 cm!! spalanie ok 6-7 l przy spokojnej jeździe i wyłaczonym trybem 4x4 auto jest 2 wd tylko przód można przełączyć na 4x4 auto i 4x4 lock (stały napęd 4 kół w proporcjii 50 x50) doskonała cena za egzemplarze z lat 2007-2009 około 30 tys zł

przez ~Rajdowiec,
    2018-05-24 15:30:38

Miałem okazje jeździć niektórymi z nich ale żaden do mnie nie przemawia. po prostu tego nie czuje. W podobnej cenie mozna dostac tivoli ktory podoba mi sie duzo bardziej a tak na dobra sprawe nie odstaje jakos mocno od propozycji z rankingu

przez ~Karol0001,
    2019-07-29 15:42:20

Miałem tę Insignie wymienioną w leasingu i powiem szczerze, lepszym autem nie jeździłem. Niby ot combiak, ale jakiego to miało kopa. Napęd 4x4 robił swoje. Zawsze lubiłem pożartować, że to taki jeep, tylko na innym typie nadwozia :) Kapitalny samochód, z dużym żalem oddawałem, jak kończyłem leasing. Teraz jeżdżę głównie samochodem mniejszym i starszym, bez 4x4, to niestety czuć różnicę. I ogólnie zgodzę się z tym, że z tyłu jest faktycznie mało miejsca. Albo inaczej - po prostu auto sprawia optycznie wrażenie większego, a w środku okazuje się co innego.

przez ~ChriceRice99,
    2019-07-31 18:07:31

Miałem tę c6 z artykułu i trudno mi sobie wyobrazić, żeby było lepszy samochód z napędem 4x4 w tych widełkach cenowych. Przecież to auto to potwór. W okropne śnieżyce dawał radę. Zwykła zima w polskich górach to dla niego pikuś. Szedł jak przecinak. Naprawdę kapitalny wóz. Gdyby nie to, że dostałem służbowy inny model Audi i prywatny nie był mi już potrzebny, to pewnie śmigałbym nim do dziś. A tak teraz ma to auto mój brat i też nie narzeka. Jemu akurat taki mocarz z napędem 4x4 nie jest aż tak potrzebny, ale mówi, że samochód podpasował mu bardzo.

przez ~Sznurek80,
    2019-08-01 08:12:14

Też miałem Skode Superb z rocznika 2011. Sprzedałem że dwa miesiące temu. Świetny samochód z napędem 4x4, zjechalem nim pół Europy i nigdy nie miałem większych problemów z usterkami. Jak ktoś szuka mocnego auta do dłuższych tras to śmiało może inwestować w ten model. Pewnie nie jest to najlepszy model samochodu z napędem 4x4 ale sądzę, że trudno o maszynę, która w tej cenie dawałaby coś więcej.

przez ~Lenny,
    2019-08-04 10:52:56

Audi A6 świetna, ale nie wiedziałem, że jest naznaczona tym, że sporo jest na rynku powypadkowych modeli. Jedno wiem na pewno - tanie auta to nie są. Jak się chce takie mieć, to trzeba zainwestować. Z innych samochodów z napędem 4x4 poleciłbym tę wspomnianą Octavię. Może nie ten prestiż co Audi ale to naprawdę solidne auto. Jego cena zresztą mówi swoje :)

przez ~Magik,
    2019-08-05 08:41:30

Kiedyś myślałem, nie niepotrzebny mi samochód z napędem 4x4, ale dziesięć lat temu kupiłem A4 właśnie w takiej wersji i to był jakiś niebywały przeskok. Dziś nie wyobrażam sobie jeździć autem bez napędu na wszystkie koła. Tu nie chodzi o jakieś ekstremalne jazdy, ale nawet w czasie standardowej jazdy są sytuacje, gdzie bez 4x4 jest po prostu ciężko. Audica jeżdżę do dziś i bardzo sobie chwalę.

przez ~Joe,
    2019-08-06 08:30:16

Najlepsze modele z 4x4 to takie co oprócz napędu, mają też mocny silnik. Co mi po 4 na 4 jak pod maską to auto nie ma z czego pociągnąć. Musi mieć odpowiedniego kopa.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA