REKLAMA

Forum - Używane

Dyskusja do tematu: Ranking aut używanych: Najlepsze modele za 30 tysięcy

Trzydzieści tysięcy może ledwo wystarczyć na malutki, marnie wyposażony nowy model. Znacznie ciekawsze propozycje czekają wśród aut używanych, ze sportowymi włącznie.  

Przejdź do artykułu
    przez ~Automaniak23,
    2019-07-29 15:54:23

Powiem Wam, że trochę niedoceniania jest Dacia. Cieszę się że znalazła się tu w rankingu. Za 30 tysięcy używana to w moim odczuciu spoko opcja, bo za takie pieniądze to można dostać auto bardzo mało wyeksploatowane. Sam jeżdżę teraz Dusterem i przyznam, że bardzo się wcześniej myliłem co do tej marki. Bardzo fajne, ładne, kompaktowe auto, w niczym nie ustępuje innym znanym firmom. Złe doświadczenia mam z Alfą Romeo i to dokładnie tą wymienioną w rankingu. Często się psuła. Nie wiem, czy to mój egzemplarz, ale ba...więcej

przez ~Pablo387,
    2019-07-31 18:15:12

Używane auto do 30 tysięcy? Ja bym się jednak zastanowił nad tym, czy nie odłożyć więcej lub nie pożyczyć i nie pójść w nowe z salonu. Niewiele potrzeba a można jednak wybrać coś, co dopiero zjechało z taśmy. No ale jakbym miał wybrać jakieś używane auto z tych tu zaproponowanych to chyba Octavia II jest optymalnym wyborem. Fajny kompakt, jako auto rodzinne i miejskie zda egzamin.

przez ~AdameQ,
    2019-08-01 07:12:34

Spoko ten ranking aut używanych. Zobaczyłbym coś podobnego w niższych widelkach cenowych. Od siebie z czystym sumieniem polecam to Volvo S80. Uzytkuje je już któryś rok i nie mam się do czego przyczepić. Świetnie się prowadzi, dobrze trzyma się drogi, mało awaryjne. Dałem ciut więcej jak 30 tysięcy, ale nie żałuję.

przez ~Czesiek,
    2019-08-03 08:28:23

Z tych wszystkich używanych aut do 30 tysięcy to dla mnie najlepsze jest BMW X3. Potrzebuję często właśnie takiego dużego i mocnego wozu, a ten model spełnia wszystkie wymagania. Można już znaleźć nowsze, ale i tak uwazam że w tych widełkach to bardzo rozsądny jak nie najrozsadniejszy wybór. Ciekawią mnie też te auta sportowe. Do 30 tysięcy Mustang jest zdecydowanie wart rozważenia. Szkoda tylko, że to pali jak smok. No ale w końcu auto z USA...

przez ~Luke54,
    2019-08-04 20:02:14

Dla mnie najlepsze modele używane to takie, które nie mają więcej jak 15 lat. Teraz produkcja samochodów jest niemal jednakowa. Auta azjatyckie, niemieckie, francuskie - wszystko to niewiele się różni, ale jak już dana fura swoje ma przejechane, to choćby się na rzęsach stanęło, to i tak ma prawo się coś w nich psuć (i cena tutaj niewiele ma do gadania). Jasne, że te modele używane z artykułu są ogółem bardzo spoko, ale trzeba mieć na względzie, by nie pchać się w auta zbyt stare. Za 30 tysięcy można zakupić już naprawdę solidny samochód, który ma nawet mniej jak 10 lat.

przez ~TurboGrosik,
    2019-08-05 15:32:56

Ta Fiesta wymieniona w artykule to kapitalne auto. Dużo kilometrów nim zrobiłem, bo dojeżdżałem daleko do pracy, a też raz na jakiś czas się wydarzył wypad z rodziną. Świetny wybór jeśli chodzi o auto kompaktowe. Jak jest możliwość kupić ten model za 30 tysięcy to zdecydowanie warto. Jeśli chodzi o inne używane auta, to teraz mam Audi A6, dałem trochę więcej jak 30 tysięcy. Kapitalny wóz. Inna półka jeśli chodzi o komfort.

przez ~Michałek,
    2019-08-06 10:13:48

Najlepsze auta używane do 30 tysięcy mogą być różne, ale polecam omijać samochody sprowadzane z Niemiec. Dwa razy takie kupowałem i dwa razy się nacialem. Wolę wziąć z drugiej ręki auto, które było kupowane w salonie w PL. Mniejsze ryzyko kupna jakiegoś bubla.

przez ~Czarek,
    2019-08-07 14:34:17

Jak szukacie używanego auta za 30 tysięcy, to serio ta Dacia z artykułu spokojnie spełni Wasze oczekiwania. Samochód kompletny, tylko marka mało prestiżowa. Ale poza tym to nic nie brakuje, fura dość mocna, ma różne bajery, dobrze jeździ w trasy a w mieście nie jest uciążliwa. Mam okazję użytkować Dustera od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony.

przez ~Juro44,
    2019-08-08 15:44:12

Mustang do 30 tysięcy? Byłem pewien że chodzą drożej. Ja od siebie polecam tę A6 super auto. Co prawda na liczniku swoje przejechane ma, ale tak mało awaryjnego samochodu nie spotkałem nigdy. Systematyczne wizyty w warsztacie gdy trzeba wymienić olej czy hamulce a tak to żadnych usterek. Dla mnie najlepsze używane auto do 30, tysięcy.

przez ~Oskar,
    2019-08-09 12:51:58

Samochód używany do 30 tysięcy? Tylko ta Laguna. Wygodne, komfortowe auto. Świetnie chodzi, pięknie wygląda, mocny silnik i mało awarii. Moim zdaniem w tej cenie trudno o coś lepszego.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 3
REKLAMA