[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Używane

Dyskusja do tematu: Używana Toyota Corolla e12: Trwałość na lata

Chcesz jeździć i mieć z samochodem święty spokój? Żadnych niespodzianek, tylko tankowanie i przeglądy? Corolla dziewiątej generacji takimi zaletami potrafi przekonać do siebie nawet największych fanów niemieckich aut.

Przejdź do artykułu
    przez auto-motor-i-sport,
    2015-01-07 09:22:30

<p>Lać paliwo i jeździć. To najkrótsza instrukcja obsługi używanej i dobrze utrzymanej Toyoty Corolli e12. Nie zaskakuje stylem ani właściwościami jezdnymi, ale za to odwdzięczy się bezawaryjną eksploatacją.</p><br /><br /><a href="/testy/uzywana-Toyota-Corolla,18703,1">Zobacz artykuł</a>

przez caleto,
    2015-02-16 12:29:37

Trwałość i bezawaryjność na 1. miejscu bez wątpienia, ale gdyby samochód mi się nie podobał , nie kupiłbym, a jednak jeżdżę corollą

przez ~gienio832,
    2015-07-26 23:36:41

Mój przyjaciel ma egzemplarz z 2002 z benzyniakiem 1.4 w odmianie Terra z przebiegiem ok.300000 i jeździ bez problemu , wymienia tylko to co się zużyje .Niestety powoli zaczyna rdzewieć . Więc zastanawia się nad zmianą na nową e16 

przez ~waclo,
    2019-12-04 15:21:39

"nudny design każdej wersji karoserii i wnętrza" zieeeeew , no "wielka wada" hee heee. mam od 5 lat, zrobiłem 90 tys km , zero problemów poza klockami do wymianami, filtrami itp. więc golf czy mesiu są szalenie awangardowe ? buehahhaha Miałem sporo niemców po zmianie na pierwsze auto z Japonii , nie interesują mnie awarie ani "super TFSI" czy inne badziewia . Tankujjesz, trzepisz dywniki, jeżdzisz. Czy stoi 1 msc czy 5 - zawsze będzie gotowy . Ale jak lubisz czesto widzieć mechanika to nie kupuj Toyoty/Suziki itp ., bo nic się nie dzieje.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij