[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Używane

Dyskusja do tematu: Używany Peugeot 308 - najczęstsze awarie

Peugeotowi 308 pierwszej generacji prawie udało się zatrzeć złe wrażenie, jakie pozostawił awaryjny model 307. Prawie, bo całkiem sporo usterek trapi wysokoprężny silnik 1.6 HDi.   

Przejdź do artykułu
    przez ~Oskar,
    2019-01-03 16:19:37

Jak dla mnie ostatni raz kiedy auta francuskie były niezawodne to lata 90. Później było już tylko gorzej. Najbardziej zapadnie mi w pamięć regeneracja tylnej belki w peugeot partner, którym jeździłem prze 6 lat. Auto sprawowało się w miarę fajnie, tylko te awarie były nie do zniesienia. Wizyta w warsztacie kilka razy w roku to była norma.

przez ~NeooDah,
    2019-11-03 16:22:59

Здесь вы можете заказать копию любого сайта под ключ, недорого и качественно, при этом не тратя свое время на различные программы и фриланс-сервисы. Клонированию подлежат сайты как на конструкторах, так и на движках: - Tilda (Тильда) - Wix (Викс) - Joomla (Джумла) - Wordpress (Вордпресс) - Bitrix (Битрикс) и т.д. телефон 8-996-725-20-75 звоните пишите viber watsapp Копируются не только одностраничные сайты на подобии Landing Page, но и многостраничные. Создается полная копия сайта и настра...więcej

przez ~ochkarol,
    2019-11-20 19:46:13

Niezawodne silniki benzynowe. Dobre, dobre. Proponuję poczytać o wadach silników THP czy VTI. Niezawodne to są diesle w tym modelu.

przez ~Philip,
    2020-03-22 13:52:15

LEPSZE Benzynowe? A o łuszczących się paskach rozrządu i problemach z tym związanych, w "supersilniku" 1,2 to piszą trolle na usługach grupy VAG??

przez ~Włódzimierz,
    2020-05-08 15:07:07

Peugeot 308 T9 - 96KW.-130KM.- 1,2 PureTech Przebig 20,000tyś km. wymiana oleju co 10,000km.Nie mam nic do tego silnika-dynamiczny-kultura pracy-przyspieszanie super-w górach jak pomyślisz tak jedziesz.Pasek rozrządu podglądany przez wlew oleju w porządku.Jak do tej pory bez uwag.

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA