REKLAMA

Forum - VT - Virtual Tuning

Foxaro VT
    przez apartamentypoznan,
    2005-01-26 16:52:46

Witam wszystkich i prosze o opinie mojej Pierwszej pracyPrzed:Po:Jest to moja pierwsza praca wiec nie jest ona dobra ale mi sie podoba.Skomentujcie ja i powedzcie co jest zle zrobione.Pozdro for ALL

przez ~Guest,
    2005-01-26 17:22:01

hmm jak na pierwszy raz to nie jest najgorzej poza tym że siatka w zderzaku troche sztucznie wyglada reszta jest nawet fajnie przerobiona. Troche mało zmian, ale moja pierwsza praca tez dużo zmian nie miała Jestem na TAK

przez ~Guest,
    2005-01-26 17:40:41

Siatka dziwnie wygląda i lakier na masce (BAD-LOOK) jest troszkę znikształcony...Ogólnie na TAK

przez elf009,
    2005-01-26 17:51:15

ładnie tylko kolor nie w moim typie :oops:

przez ~Guest,
    2005-01-26 17:58:57

Jest nieźle Wg szkolenej skali dostałbyśu mnie 4.Co do wad to widzę dwie. 1. Najbardziej rzuca się w oczy piksoloza na krawędzi maski. Poradzę Ci że jak rozmywasz to lepiej przed kolorowaniem scalic wszystko i robic wszystko na wikeszym powiekszeniu (400- 600%) no a kolorowanie awsze na koncu się robi, bo ono teżmaskuje nieco. W którymś z tych kroków zrobiłeś błąd i taki efkt2. Niezbyt mnie to razi, ale jednak należy wspomnieć o tej siatce ze jest nieco sztuczna - niwiele jej brakuje.Oby twoje kolejne prace by...więcej

przez efielipe,
    2005-01-26 18:28:45

Najbardziej podobaja mi się felgi a nie podoba mi sie siateX w zderzaku jest zbyt jasy (zmien kolor na ciemniejszy i bedzie ok )pozdrawiam m4ka

przez ~Guest,
    2005-01-26 19:28:52

jak na pierwsze vt to jest spoko, ale maske zjebaleś i progu nie zrobileś a to jest ważnewyjechoalbys niedokończonym altem na ulice????????????????? ale jest spoko

przez ~Guest,
    2005-01-26 19:51:39

Jak na pierwszy raz to fajnie. Z minusow: niewycieniowany siatex, przestrzen miedzy bad lookiem a lampa, niedokladnie zaznaczone lusterko, przy przyciemnianiu szyb, widac miejsce po klamce, zielone plamy miedzy blotnikiem i drzwiami, brak cienia pod zderzakiem od strony pasazera i to chyba wszystko :wink: Teraz zabierz sie za Octavie w naszym konkursie

przez ~Guest,
    2005-01-26 19:58:15

[quote name=\'AZI\']Jak na pierwszy raz to fajnie. Z minusow: niewycieniowany siatex, przestrzen miedzy bad lookiem a lampa, niedokladnie zaznaczone lusterko, przy przyciemnianiu szyb, widac miejsce po klamce, zielone plamy miedzy blotnikiem i drzwiami, brak cienia pod zderzakiem od strony pasazera i to chyba wszystko :wink: Teraz zabierz sie za Octavie w naszym konkursie Chyba całe popołudnie się przyglądałeś Ja doopiero jak po przeczytaniu twoich uwag się przyjrzałem to zobaczyłem

przez patryk-sznura,
    2005-01-26 21:42:39

Ładna praca.Jak dla mnie minusami są: siatka , bad-look i brak progu.Życze miłej zabawy z VT na łamach forum

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA