[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - VT - Virtual Tuning

Galerie zdjęć
    przez roletywitkowski,
    2005-02-13 11:29:33

Wpisujcie tutaj linki do stron, na których można znaleźć fajne, ciekawe zdjęcia samochodów, części samochodowych etc. , zamieszczajcie ciekawe zdjęcia, które mogą się przydać nam i innym VTunerom ... mam nadzieję, że dzięki tej bazie stron i materiałów nasze prace będą coraz lepiej wyglądały i będą bardziej dopracowane 8) Szczerze mówiąc ciężko znaleźć dobre materiały, które mogą się przydać do przeróbek ... a taka baza może być baaardzo pomocna [color=\"orange\"]Przyklejam żeby nikt nie musiał tego pozytecznego tematu szukać i żeby nie powstały kolejne podobne.[/color]

przez %c5%bcari97,
    2005-02-13 11:37:20

To jest chyba jedna jedyna strona jaką znalazłem z dużą galerią zdjęć samochodowych a którą sam najczęściej odwiedzamPolecam :D:DKurde ale on coś tam narozrabiali i teraz niema już takich dużych zdjęć jak były wcześniej tylko takie malutkie :(A tu jeszcze dodatek który się na bank opłaci :)

przez roletywitkowski,
    2005-02-13 11:50:33

Z biegiem czasu będę tutaj dorzucał nowe linki::arrow: :arrow:

przez master294,
    2005-02-13 12:40:58

Ja najczesciej korzystam z autogalerii, natomiast zdarza mi sie zajrzec czasami na:arrow: P.S. Proponuje podkleic temat, zeby nie \"zginął\"

przez ~Guest,
    2005-02-13 12:43:16

:arrow: www.seriouswheels.com:arrow: www.desktopmachine.comz tych galerii najczęściej korzystam oraz z autogalerii

przez ~Guest,
    2005-02-13 14:37:23

\'Reloo\']P.S. napisał(-a):Podoba mi się ta idea. Praktyczne tematy nie powinny znikać więc biorę się za klej.Jelsi chodzi o mnie to ja korzystam ze źródeł które już wymieniono. Przede wszystkim www.autoimage.cz a czasami www.autogaleria.pl i

przez emeraldcity,
    2005-02-28 20:00:31

przez hotel24s,
    2005-04-22 21:19:48

:arrow: cardomain naprawde warto

przez psycholog-ms,
    2005-05-12 15:57:36

Dajcie stronke ze strymi samochodami takimi z lat 40-tych bo szukam ale dobre jak. nie maja.

przez ~Guest,
    2005-05-16 23:23:36

\'alan_48\']Dajcie napisał(-a):Tutaj sporo jest takich jak szukasz :arrow:

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 36
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij