[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - VT - Virtual Tuning

Kołdziak VT! Ostatnia praca - Fiat 126p cult!
    przez verynice,
    2007-02-11 17:47:07

Witam wszystkich. Wystawiam moje ostatnie prace bo początki przemilczę i nie będę Was narażał na poważne uszczerbki na zdrowiu. Pracki robione w ciągu ostatniego miesiąca). A ostatnie dwie w ciągu paru godzin na szybko. Więc jest trochę niedociągnięć. Proszę o komentarze!To takHonda Civicbaza i chopOpel Tigra (totalna porażka z wykonaniem zderzaka)baza i chop

przez nynek92,
    2007-02-11 17:50:21

masz bardzo fdajne pomysły wykonanie juz troche ale pracuj a zajdziesz daleko...

przez miro666,
    2007-02-12 09:24:19

zmiejsz podppis!! :evil: :evil: :evil:

przez meurana,
    2007-02-12 12:05:06

No widac ze masz talent ale musisz jeszcze popracowac a efekty przyjda same.Tylko poswiecaj wiecej czacu na prace, nie rob na szybkiego.to nie ma sensu moim zdaniem.po co to robic skoro praca bedzie nie dokladna.Poswiec na to wiecej czasu i staraj sie dopracowac szczeguly.Pozdrawiam.

przez verynice,
    2007-02-12 14:24:42

\'opel\']zmiejsz napisał(-a):Uwagę mogłeś mi zwrócić na PM albo gg.Lepiej zedytuj posta i skomentuj prackę, bo mi się to przyda. SmileA co do podpisu już zmniejszyłem.

przez verynice,
    2007-02-19 18:15:20

Sorki że dubla daje ale tak to by nie było widać że nowy post Takiego Mondeo zrobiłem. Komentujcie.BazaChopProszę o komenty

przez boilister,
    2007-02-19 18:59:31

Fajne tło i zderzak przód.. poszerzenia nie najlepsze ale fajne Wnerwia mnie tylko ta tabliczka i spryskiwacz w wersji \"z bajerami\" :evil: co to za mania z tą tabliczką :shock:

przez verynice,
    2007-02-19 19:31:56

Specjalnie dałem bez i z bo niektórym się podoba a niektórym (jak Tobie) nie. Dla każdego coś miłego

przez boilister,
    2007-02-19 20:04:36

Tzn. tabliczka by mi się podobała gdyby nie treść na niej Taka sama na wieeelu wielu prackach vt 8)

przez verynice,
    2007-02-19 20:27:35

Bo przecież tabliczki się wycina a nie robi I akurat tak się złożyło że ja też ją dałem. Mniejsza z tym.KOMENTOWAĆ.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 5
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij