[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - VT - Virtual Tuning

Mini Konkursy VT
    przez beznicku,
    2011-03-21 16:05:45

Dawno mnie nie było ... ale zastanawia mnie czemu zginęły tu Mini konkursy VT ?? Fajne one były

przez verynice,
    2011-03-21 16:26:49

Bo nie ma kto robić?

przez olga1891,
    2011-03-21 20:12:00

Bo dali nagrody i zaczęło się walenie w ..uja A poza tym ja przynajmniej teraz za bardzo czasu nie mam na takie zabawy

przez verynice,
    2011-03-21 20:31:02

Jeszcze Cię to boli Nawet fotoszopki nie mam na kompie zainstalowanej, a tak w ogóle Jasiek, to mało kto już się w VT bawi, odkąd nasze byłe forum zamknęli to jakoś coraz słabiej było.

przez adam3115,
    2011-04-03 15:55:55

A ja bym sobie ps'a odświeżył w sumie jakby była okazja. Vt robiłem słabe, ale przynosiło mi to jakąś radochę, a teraz to siędzę przed tym kompem i nic nie robie Kiedyś to było albo jakieś vt albo mc, sygnaturka, logo itp

przez olga1891,
    2011-04-17 13:46:13

\'Kołdziak\' napisał(-a):Jeszcze Cię to boli Boli nie boli tylko przez to zesrały sie wszystkie konkursy. Jak zaczynałem jeszcze na forum Maxi Tuningu to wszyscy robili dla siebie, dla innych, dla sportu a teraz jak nie dorzuci sie nagród to nikt nawet kompa nie włączy

przez verynice,
    2011-04-17 18:51:08

Pewnie, zepsułem konkursy VT, maj fol Panowie Ja zaczynałem na MotoCity jeszcze, tylko co to ma za znaczenie? Ogólnie MC i VT upadło, bo starszym się nie chce robić, a nikogo młodszego to już nie jara tak jak nas jarało kiedyś.

przez bartekrozynek17,
    2011-04-17 19:45:42

nie wiem jak Wy, ale ja nawet nie miałbym czasu na spędzenie dnia czy dwóch na robieniu porządnego VT tak sztuka dla sztuki chyba. Jest tyle innych pięknych rzeczy wartych zrobienia. fb, nk, gg i inne...

przez verynice,
    2011-04-17 19:54:12

No proste, że tak jest, też nie mam tyle czasu co w gimnazjum/na początku liceum, a poza tym chęci już nie te, teraz to by się chciało na własnym samochodzie coś modzić

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij