REKLAMA

Forum - VT - Virtual Tuning

Mistrzowskie prace
    przez ~Guest,
    2005-01-25 16:36:22

PUnto takie sobie, Civic - porażka, Mazda - cudo- myślałem że to prawdziwy samochód :shock:

przez ~Guest,
    2005-01-25 16:43:21

Punto fajne ( ma drzwi w moim stylu :wink: ) Civic ładnie zniszczony Mazda- rewelacja :!: Widac ze koles dlugo juz w tym siedzi .Profesjonalista

przez mariuszpl,
    2005-01-25 17:00:29

O ZESZ QRNA :DPunciak i Mazdka to wymiataczeHonda zniszczona, ale przynajmniej z dokładnością

przez kowalczykg,
    2005-01-25 17:01:20

Nie mam słów :shock: . Dosłownie jestem rozwalony. Ciekawe czy my kiedyś osiągniemy taki poziom :twisted: . Ja, to jest piękne, szokujące, i nie pojęte. Naprawdę prace są SUPER. Gość jest naprawdę dobry. Profesjonalizm w każdym calu. Punto – miażdżą drzwi i w ogóle stylistyka, Civic - tez jest świetna, bajerancki pomysł, Rx-5 – dosłownie nie wierze ze to jest VT, przecież… :shock: ale… :shock: jak… :shock: nie no panowie klękam do stup temu gościowi. Sii Ya

przez robert89,
    2005-01-25 18:41:15

Jestem pod ogrmomnym wrażeniem, jak ujżałem tę mazde to szczena mi opadła aż do podłogi

przez %c5%bcari97,
    2005-01-25 21:11:51

Jestem w szoku :shock: :shock: :shock: :shock: Normalnie zatkało mnie przecież to wygląda jakby zupełnie inne auta były przerabiane. Chociaż ta Honda nie jest najlepiej zrobiona, ale zatkało mnie to audio co tam wsadzili do środka. Pełen podziwu. :D

przez ~Guest,
    2005-01-27 11:04:42

Znalazlem jeszcze dwie prace Piechura (bo tak sie nazywa Mistrz Polski):arrow: :arrow:

przez ~Guest,
    2005-01-27 12:45:52

\'AZI\']Znalazlem jeszcze dwie prace Piechura (bo tak sie nazywa Mistrz Polski) napisał(-a):Mazda przed[/url]:arrow: :arrow: Co tu dużo gadać- mistrz. Tez bym chciał umieć zrobić tak realistycznie wyglądające Mazda rulezz :!:

przez master294,
    2005-01-27 12:54:03

BMW i Mazde tez mialem wrzucic, ale jak AZI to zrobil to OK.W takim razie jeszcze F355 rowniez by piechur

przez maxiuu,
    2005-02-05 00:01:54

Witam!Jestem tu nowy, ale nie sądziłem, że już tak znany! :wink: . Naprawde fajnie, że większość moich prac przypadła wam do gustu i mam nadzieje, że w przyszłości będzie tylko lepiej Po maturce wezmę się za VT i to mocno, a narazie... czasu brak --------------------------Pozdrawiam - Piechur

• ODPOWIEDZ +
STRONA 2 z 4
REKLAMA