[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - VT - Virtual Tuning

mirc vt [AKTUALIZACJA] NEW NEW :P
    przez boilister,
    2006-11-11 21:38:39

x

przez minecraft-hardcore,
    2006-11-11 21:54:44

hehe ale dokopałeś z tym Nitro w bagaźniku i głośnik na ziemi:) pomysły to Ty masz, nie powiem ale pracuj nad techniką, poza tym format mały więc pewnie zrobiłeś to dla brechu bardziej:)

przez daffy,
    2006-11-12 11:39:16

Wiesz mirc moze dziwnie to zabrzmi ale wg mnie Twoim największym problemem jest nadmiar pomysłów :wink: Mianowicie, zaczynasz jedno auto, nie zrobisz porządnie do końca i już następne. Zamiast kilku slabych przysiadz dluzej przy jednej i efekt bedzie duzo lepszy

przez magucio,
    2006-11-12 13:13:07

Dobrze powiedziane, pawlo. Mirc, nie pędź tak

przez boilister,
    2006-11-12 15:21:28

Eee tam Ja tam wolę na speedzie A jednak zarzucę jakieś stare pracki xD macie i cieszcie się kompreską [color=\"white\"]Mercedes 190[/color]

przez unibest73,
    2006-11-12 15:36:07

mirc potrafisz robić dobre VT jak się przyłożysz, na sztukę nie ma co! więm że ciężko zabrać się do poprawy błędów bo przeważnie to już się nie chce ale to jeden z lepszych sposobów nauki, pierwsze pracki bardzo pomysłowe, odnośnie celicy to za jasne wydech ma, reszta okiz tym mesiem to dałeś po całości komprecha fatalna, ale można powiedzieć że to rdzawa go dopadła pozdroofki

przez minecraft-hardcore,
    2006-11-12 16:11:02

heh ten garbus tylna felga przyrypał w jakiś krawężnik?Błędów nie bede wymieniał bo sporo ich i zdajesz sobie z tego sprawe. Masz fajne pomysły, szkoda że nie zależy Ci na zrobieniu jednej ale naprawde dobrej pracy za którą wszyscy by Cie pochwalili

przez daffy,
    2006-11-12 20:03:18

niestety zadna z nowo dodanych prac nie podoba mi się (jesli chodzi o styl) :? a co do wykonania...hmmm.....mnostwo błędów :roll: Ale pracuj bedzie lepiej

przez boilister,
    2006-11-12 20:07:01

LUDZIE PROSZE ZROZUMCIE MNIE CO JA PISZĘ :!: [color=\"white\"]

przez daffy,
    2006-11-12 20:12:32

Jesli wrzucasz jakas pracke do teczki to ja to rozumiem jako chęć uslyszenia oceny tej pracki. Pozatym człowiek uczy się na własnych błędach - a żeby tak było trzeba znać swoje błędy :wink: no a jesli znasz te błędy to po co robisz przerobke w ktorej widzisz od razu błedy, to nie prace konkursowe wiec czas nie goni :wink: No ale to tylko moje zdanie :wink:

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 4
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij