[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Wasze samochody

Bawaria Motors - znacie?
    przez marcin76,
    2016-10-27 11:30:36

Witam :)Chcę wziąć samochód w leasing na moją firmę. Jaką firmę możecie polecić? Słyszałam sporo na temat Bawaria Motors - mają korzystną ofertę i prowadzą profesjonalne doradztwo w sprawie zakupu samochodu :) Myślę, że dobiorą samochód indywidualnie pod każdą osobę. Jestem ciekawa co o nich sądzicie :) Z góry dzięki za każdą opinię :)

przez ~Fabian,
    2017-02-28 20:13:10

Jeśli interesuję Cie opinia o Bawaria Motors, ale w temacie MINI to pisz. Brałem od nich auto w lesingu i jestem zadowolony z zaproponowanych rozwiązań.

przez Lilianna,
    2017-09-23 12:18:31

mogę ci ich polecić, szczególnie salon na Czerniakowskiej w Warszawie. Mąz u nich swoje używane BMW kupował, ale i serwisujemy u nich swoje auta. Zaufane miejsce

przez ~borneoo99,
    2018-01-22 16:08:02

Ja swoje BMW brałem w leasingu w Bawarii Motors w Jankach a wybór doradzał mi pan Adam. Muszę powiedzieć że mają bardzo dobre podejście do klienta i dbają o jego zadowolenie. A z samochodu jestem zadowolony, dobrze się nim jeździ.

przez ~gennes37,
    2018-02-27 14:29:20

Mam w Bawarii auto w leasingu, jak do tej pory miałem z nimi same dobre relacje, współpraca przebiega bez zarzutu. Jeśli chodzi o doradztwo to jest na wysokim poziomie, mi dobrze pomogli dobrać odpowiednie auto.

przez ~natann,
    2018-03-29 19:50:34

pewnie, że znam mają dobre warunki na auta takze możesz smiało W w leasingu. Akurat w warszawskim salonie Bawaria motors BMW

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij