[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Wasze samochody

Polonez rat stylz low budget - JUŻ KONIEC!
    przez lolekseo,
    2006-12-17 12:54:09

A oto i mój obiecany projekt. :wink:Rok 1994, centralny zamek, alarm, poprzedni silnik odmówił współpracy (totalny brak kompresji na 3 i 4 cylindrze). kupilismy drugi silnik FIATA 125 p z ogólnie niejeżdżącej karetki. Znałem tamtego fiata, należał do dalszej rodziny. Wogóle historia silnika też jest ciekawa. Dawno dawno temu rozpoczął życie w fiacie 125 p koloru bahama yellow. Potem chodził w kombi i teraz jest w moim Polonezie. Zdecydowałem się na wystylizowanie go na \"rat stylz taxi\". Samochód jest już ogóln...więcej

przez master294,
    2006-12-17 13:04:35

szachownice to najlepiej na dachuew mozesz dodac pasek idacy przez maske, blizej ktorejs ze strona (np po prawej) konczacy sie na klapie bagaznikazejmij Lanosowe kolpaki z tylukogut fajnytroche nie pasuja zderzaki (chodzi o wzor)te oldskoolowe bylyby bardziej odpowiednieale inicjatywa jak najbardziej godna pochwały

przez ~Guest,
    2006-12-17 13:10:04

no to już wszystko wiemy Polonez :mrgreen: Jeżeli miałbym do dyspozycji takie auto i pomysł na Taxi, to raczej nie robiłbym z niego rat taxi. Jak już to cult taxi, chociaż ten Poldek jest stosunkowo młody. Pomysł z szachownica jest jaknajbardziej dobry. Ja bym proponował albo dach, albo jakiś cienki pasek dookoła auta....no i postaraj sie aby poldek nie trafił na wieczny odpoczynek

przez nolit,
    2006-12-17 13:20:16

Ja byłbym za szachownicą na dachu, ew pasek z boku.odrazu pisze, samochód nie będzie obniżany, felgi zostają takie jakie są tzn. 13\" przód 14\" tyłJakie to felgi? :twisted: Czekam na zdjęcia \"After paint\"

przez boilister,
    2006-12-17 13:59:08

Ciekawa historia auta szachownicę bym umieścił na dachu, zrobi największe wrażenie.. i jeszcze jedna rzecz: nie złomuj go!! 8) Pokusiłem się też o mały vtun oto on:hehe :wink:

przez minecraft-hardcore,
    2006-12-17 14:04:38

ten vt na rat styl nie wygląda Fajnie że Twoj wybór padł na Poldka:) Co do szachownicy to też dałbym na dachu. Kombinuj kombinuj bo może być fajnie :wink: i czekamy na fotki

przez lolekseo,
    2006-12-17 18:07:52

pozwolicie, że będę odpowiadał po kolei :wink:Relooszachownice to najlepiej na dachuew mozesz dodac pasek idacy przez maske, blizej ktorejs ze strona (np po prawej) konczacy sie na klapie bagaznikazastanawiam się nad takim czymś::twisted: :twisted: :twisted: przez maskę mały pasek. Dostałem też drugą żeby zrobić ją jednakowo jak ma leny w tym golfie mk 2 8)zejmij Lanosowe kolpaki z tyluwiem, jutro je wywalamkogut fajnyi ma swoją historiętroche nie pasuja zderzaki (chodzi o wzor),te oldskoolowe bylyby bardziej ...więcej

przez master294,
    2006-12-17 21:04:22

no wlasnie o taki pasek mi chodzilo

przez lolekseo,
    2006-12-18 17:46:16

jak widać mam nowy podpis chciałbym, aby tak wyglądał Polonez po skończeniu projektu. byłem na szrocie dzisiaj. szukałem pomarańczowych kierunkowskazów i żółtych halogenów. niestety nie mieli. pomarańczowe kieruny to rzadkość... na placu było z 8 polonezów i żaden ich nie miał. gość powiedział, że wszystkie były z białymi. a halogeny żółte to już wogóle biały kruk...pomysł z drugą maską też chyba upadł. jak pisałem dostałem ją za free, ale jest powypadkowa, poszpachlowana. na dodatek pogięta... bo się otwo...więcej

przez szogun,
    2006-12-18 18:21:09

Kołpaki i elementy z PLUSa won z auta, wtedy wypowiem się ponownie. Obniżenie to żadna kasa w przypadku 126p, 125p czy Pooneza, polecam. Auto zyska na wyglądzie, a jak wsadzisz z tyłu resory z 125p, to nadal spokojnie będziesz mógł wziąć na pokład 5 osób.

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 26
REKLAMA