[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Forum - Wasze samochody

Volvo S70 2,4t
    przez pablo77,
    2012-10-17 16:54:15

Od przybytku głowa nie boli tak więc zakupiłem 2 samochód. Oczywiście zostanie tylko 1 i to najprawdopodobniej ten ale przejdźmy do rzeczy:Volvo z 1997 roku, 2,4t na nowej (2 miesiące) sekwencyjnej instalacji gazowej. Wszystkie szyby na 100% w oryginalne.MOC: około 190km, oczywiście automat.- zregenerowana turbina- nowy wydech- nowa cewka- nowe świece wraz z przewodami- napełniona i odgrzybiona klima- nowy akumulatorDo zrobienia:- wymiana oleju i póki co to wszystko (no, jeszcze wycieraczki )Z wyposażenia:- pół ...więcej

przez bartekrozynek17,
    2012-10-17 21:39:44

fajoski kredens

przez kd35,
    2012-10-20 11:27:43

Jeździł bym. Wygodne to?

przez pablo77,
    2012-10-20 17:04:12

Jak każde Volvo, ja mam takie zdanie i jestem zakochanych w tych samochodach. Generalnie ciężko się wsiada (to typowe dla tego modelu) i jest mniejsza widoczność przy parkowaniu. Z takich "wad" to jeszcze mały promień skrętu. Na 1 samochód bym nie polecił nie doświadczonym osobom ale jak ktoś już trochę jeździł (bo ja to tylko 3 lata) to śmiało. Wygodę ocenię dokładniej jeszcze w trasie. Póki co muszę się przyzwyczaić do wolniejszej jazdy po Warszawie. Omijanie wszelakich dziur, wolniejsze przejazdy pr...więcej

przez ~Fanbiz,
    2012-10-21 22:33:19

I ile musiałeś dać za auto w takim stanie?

przez pablo77,
    2012-10-21 22:45:47

'Fanbiz' napisał(-a):I ile musiałeś dać za auto w takim stanie?Nie musiałem nic, ewentualnie mogłem chcieć EDIT: Obudowa pilota zakupionaDywaniki gumowe również (na zimę na welurach to nie da rady) Wycieraczki przedniej szyby też profilaktycznie wymieniłem. W przyszłym tygodniu wymiana filtrów gazu i regulacja przed zimą. Warto przejrzeć co tam się dzieje lub nie dzieje ;]

przez ~kubka,
    2012-10-30 13:36:16

łomatko, wypas. długo polowałeś ?

przez pablo77,
    2012-11-02 07:44:06

W zasadzie od zawsze No ale od około 2 lat przeglądam allegro aby trafić na jakiś ciekawy egzemplarz w moim zasięgu finansowym. Oczywiście już zaczynają się pewne przygody ale poinformuję Was po ich zakończeniu aby nic nie zapeszać itd Z tym, że to niestety może być dopiero po nowym roku. Kilka innych fotek, brudny, na stalówkach: Patent obok akumulatora to pianki PE. Wyłącznie po to aby komputer od gazu się nie obijał o blachę i aku.

przez jetovator,
    2012-11-02 12:10:52

omnomnom, pyszna wołowinka i gratki za upolowanie takiego egzemplarza

przez pablo77,
    2012-11-20 07:22:12

Parę ciekawych rzeczy się wydarzyło. Zdjęć nie mam, bo nie miałem akurat czy zrobić. 1. Mała stłuczka z mojej winy - uszkodzony prawy błotnik (kupię inny aby nie szpachlować i w kolor lakieru). Na zdjęciach widać, że zderzak jest przytarty, teraz go jeszcze trochę doprawiłem delikatnie uszkodzony prawy kierunkowskaz ale jak już chyba pisałem 2 nowe leżą i czekają na wiosnę. 2. Rozszczelniła się tylna szyba gdyż troszeczkę rdzy podeszło, szyba była wyjęta, wszystko naprawione i wklejona ponownie. Drogo nie było3...więcej

• ODPOWIEDZ +
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij