[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Forum - Wydarzenia

Dyskusja do tematu: Koniec wożenia dowodu rejestracyjnego i polisy OC

1 października w życie wchodzą długo wyczekiwane i zapowiadane od dawna zmiany, w myśl których za brak dowodu rejestracyjnego lub potwierdzenia opłacenia polisy OC kierowca nie zostanie ukarany mandatem.

Przejdź do artykułu
 • avatar zgłoś
  przez ~Janusz,
  2018-09-27 10:07:43

  Fajnie że się coś zmieniło.Ciekawe jak długo będziemy czekać na zmiany w rejestrowaniu pojazdów na sezon.

 • avatar zgłoś
  przez ~Darek,
  2018-11-29 19:02:43

  A ja jeszcze czekam na możliwosć pozostawienia numeru rejestracyjnego po sprzedaży. Cały czas ten sam numer u jednego właściciela. To nie fanaberia bo np. brak konieczności wymieniania identyfikatorów do parkowania lub przepustek firmowych, wjazdu na parking, itp

 • avatar zgłoś
  przez ~Marco,
  2019-04-15 08:22:47

  To raczej zmiana na lepsze, tylko, żeby składki OC nie były takie wysokie… Moim sposobem na znalezienie oszczędności w ubezpieczeniach komunikacyjnych jest skorzystanie z usług agencji, w której mamy możliwość wybrania najbardziej optymalnej polisy – np. taką jest warszawska Panda Ubezpieczenia. Dzięki nim zaoszczędziłem nie tylko na OC, ale także na AC.

 • ODPOWIEDZ +
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij