REKLAMA

Forum - Wydarzenia

Dyskusja do tematu: Renault Arkana – premiera SUV-a coupe

Renault odsłoniło wszystkie karty, prezentując przedprodukcyjną wersję nowego w swojej gamie modelu. Renault Arkana jest SUV-em coupe i wiemy o nim już niemal wszystko.

Przejdź do artykułu
    przez ~afrod,
    2018-08-29 11:44:59

Nadwozie wygląda naprawdę nieźle (ładna linia, świetne proporcje). Wersja produkcyjna nie powinna się specjalnie różnić. Mam nadzieję, że inwencji starczy na ciekawe wnętrze. Anonsowane przez Renault wymiary samochodu to: 455 cm długości, 180 cm szerokości i 157 cm wysokości.

przez ~rafi,
    2018-08-30 12:42:44

nie mówie ze samochód mooże się nie podobać mnie nie przekonuje. Z tej kategorii i z suvów to bardziej rexton od ssanga mi się widzi. już wózek z wyższej półki

przez ~Import,
    2018-09-01 12:58:27

Być może wkrótce będziemy sprowadzać sobie samochody z tych rynków, gdzie łapy nad pseudoekologią nie będą mieć urzędasy z Brukseli, dlatego cieszy, że na rynek rosyjski jest przygotowywany tak fajny samochód.

przez ~RenataLalaRajdowa,
    2020-09-16 21:57:39

Fajne i czerwone ale Co za fak..t autor po wielkości lusterek stwierdza czy auto jestem showcarem czy autem produkcyjnym? Czy po wielkości wycieraczek przedniej szyby można stwierdzić kiedy auto będzie miało premierę w Polsce?

• ODPOWIEDZ +
REKLAMA