[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil Autoswir30

 • avatar
  zgłoś
  Kiedy zmienić opony na zimowe?
  Odwieczne pytanie, które pojawia się co roku na necie bo kierowcy nigdy nie wiedzą. Ciężko jest nauczyć ludzi, że opony wymienia się zanim jeszcze spadnie śnieg. Niestety większość przesypia ten moment bo się nie chce albo nie ma czasu albo nie ma pieniędzy. A prawda jest taka, że jak nie ma kasy na wymianę opon to później trzeba wyskrobać pieniądze na blacharza. Cała prawda. Opony wymieniamy wtedy, gdy temperatury zaczynają spadac poniżej 7 stopni celsjusza.O ile możemy zaczekać z wymianą opon z zimowych na letnie to w drugą stronę już się nie da. Wtedy gdy temperatura spada ponniżej 7 stoopni, guma letnia twardnieje bo jest z innej mieszanki. Wtedy traci przyczepność i przy szybkiej jeździe na zakrętach już nie trudno się wyłożyć. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej o oponach to polecam http://autoswir.cba.pl/ Merytorycznie o oponach bez zbednego pitu pitu i głupich reklam.
  Autoswir30, 2017-06-30 00:22:47
 • avatar
  zgłoś
  kiedy na letnie?
  Jeżeli chodzi o wymianę opon na letnie to najczęściej robię to po świętach, dopiero wtedy kiedy mam pewność, że śnieg i przymrozki już są za nami. Warto poczekać i nie pędzić na warsztat bo "szkoda zimówek" żeby nie być zawiedzionym jak pod koniec kwietnia spadnie znowu śnieg :/ Warto obserwować pogodę, jak utrzymuje się stale powyżej 7 stopni- to odpowiednia pora. Polecam również zaczekać aby ominąć największy tłok na warsztatach, wydaje mi się, że przy tak dużym obłożeniu pracą i presją czasu łatwiej o pomyłkę a jeżeli chodzi o opony chce mieć zawsze pewność i gwarancje, że poruszam się bezpiecznie
  Autoswir30, 2017-07-07 23:17:51
 • avatar
  zgłoś
  Nowe opony
  Opony 3 letnie jak najbardziej nadają się do użytku, kwestia jest taka, że powinny być trochę tańsze ze względu na ich wiek. Ja zawsze jak kupuje opony to zwracam uwagę na to aby były z tego samego roku lub maksymalnie z poprzedniego. Teoretycznie jest tak, że za oponę nową uznaje się taką która nie była używana i nie jest starsza niż 3 lata od daty produkcji. Natomiast za oponę zbyt "starą " uznaje się taką, która ma więcej niż 10 lat od daty jej wyprodukowania.
  Autoswir30, 2017-07-07 23:26:44
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij