[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil Jaaacek

zgłoś
    Co dalej z tym Kubicą?
    ... im dłużej trwa jego przygoda z rajdami, tym trudniej będzie mu wrócić do wyścigów. Jeżeli nie stanie sie to w przyszłorocznym sezonie to już nie wróci.

Jaaacek, 2015-11-16 17:32:09
    zgłoś
    Wyprzedaże rocznika czy się opłata ?
    W ciągu najbliższych kilku miesięcy zamierzam tez kupić samochód i zastanawiam się czy kupić używany 2-letni, czy może nowy w promocji :/

Jaaacek, 2015-11-16 17:42:14
    zgłoś
    Gdzie kupie tanie opony w stolicy
    Ja już od dawna kupuje opony przez Internet. W zeszłym roku kupiłem opony zimowe z odbiorem w moim mieście to na miejscu w warsztacie jeszcze wymienili mi za 50% ceny ... same opony też były tańsze w porównania do kupowanych prosto w warsztacie.

Jaaacek, 2015-11-16 17:48:41
    zgłoś
    Hyundai Genesis - nowe modele luksusowej marki
    Ja tam trzymam za nich kciuki. Jeżeli nie odetną się zupełnie od Hyundai'a, czyli że będzie wiadomo, że jest to luksusowa ich marka to sobie poradzą. Najgorzej to startować od zero i być takim no name.

Jaaacek, 2016-05-19 16:40:02
    zgłoś
    Jaki samochód kupić do 20 tys. zł - nasze propozycje

Kupic Toyote i miec spokoj albo kupic Vw i bulic za naprawy
    Hahaha ... nic dodać, nic ująć. Dokładnie tak było w moim przypadku. Kupiłem nowe Polo i co rusz lądowało w serwisie, kupiłem 4 letnią Toyotę i jeździłem nią spokjnie 8 lat.
    Jaaacek, 2016-05-19 16:42:46
    zgłoś
    Najlepsze nawigacje
    Zastanawiam się nad kupnem nawigacji. Kiedyś używałem telefonu w tym celu, ale denerwuje mnie mały ekran. Zależy mi na: ekranie 6-7 cali, dożywotniej aktualizacji map (musi być Polska i Europa), zasilanie na akumulator. Wstępnie wybrałem ten sprzęt: http://nawigacja-samochodowa.sklep-outlet.pl/outlet-smartgps-sg-775-eu.html. Ktoś ma i używa ten sprzęt? Proszę o opinie. Firma nic mi nie mówi ... Wiadomo wolałbym Garmina lub TomToma, ale są duż droższe. Czy marka ma znaczenie przy wyborze nawigacji? Czy jest wyznacznikim jakości sprzętu?

Jaaacek, 2016-05-19 16:58:34
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij