REKLAMA

Profil madmax2

zgłoś
    Isuzu D-Max: twardy zawodnik
    D-Maxa jeszcze nie znam, ale po tym jak zobaczyłem ISUZU to myślę, że warty uwagi. Chyba, że wsadzają do pickupów nie swoje silniki, ale w to szczerze wątpie. Rozważam zakup pickupa, jak narazie interesowąłem się L200.

madmax2, 2013-11-22 22:56:50
    zgłoś
    L200 a D-Max czy inny pickup?
    Planuję kupić pickupa, ale przed zakupem, jak każdy dobrze wie, trzeba rozeznać się w terenie bardzo dobrze, żeby nie żałować. Zastosowanie samochodu typowe dla pickupa. Moim faworytem jest L200, ale sądzę, że to może się jeszcze zmienić.

madmax2, 2013-11-22 23:05:59
    zgłoś
    Isuzu D-Max: twardy zawodnik
    Nie, w prost przeciwnie, jak marka nie potrafi (albo po prostu produkuje silników) zrobić dobrego silnika to wsadza z innej firmy. Isuzu bym o to nie podejrzewał, bo z pierwszym czym mi się kojarzą to z silnikami.

madmax2, 2013-11-24 23:11:17
    zgłoś
    Widełki są narazie rozległe, budżet coś około 100 tysięcy, będzie dofinansowanie, ja mam 50 tysiaków. Chciałem się rozeznać najpierw na forum i od strony internetu, żeby pójść potem do dealera. Samochód będzie pracował na tzw ranczu. Myślałem wcześniej o jakimś crossoverze, albo suvie, ale potem zainteresowałem się L200, i stwierdziłem, że pickup będzie bardziej praktyczny. Czemu akurat te dwa? Dą dobre, jeżeli tak to z jakiego powodu? Sądzę żę wszsytkie są dobre, ale które są lepsze? :)

madmax2, 2013-11-24 23:17:22
    zgłoś
    Ford Kuga II: Multitalent
    163KM to coś dla mnie, tyle by mi wystarczyło przy 2tywsiącach 8) na dieslu. Ciekawe jak by radził sobie z holowaniem łodzi, albo przyczepy. Jest wogóle taka możliwość? Nie widziałem haka na tyle.

madmax2, 2013-11-24 23:24:17
    zgłoś
    Cy Hiluxy dalej są takie dobre jak za czasów testów w Top Gear? Poczytałem trochę 8). Czytałem też o D-Max, zgadnia niezłe nagrody i to niedawno, np nagroda za najlepszy samochód do samochodów flotowych. Co prawda ja jeden chce, ale to chyba dobrze świadczy. A co lepsze, silnik ma dobry. Isuzu to jednak jest ta moc i profesja w silnikach. Kto robi silniki do Hiluxa?

madmax2, 2013-11-26 23:42:52
    zgłoś
    Jakie są silniki w najnowszych wersjach pickupów
    Mam taki problem, głowię się nad wyborem pickupa i próbuję zorientować się w silnikach, bo uważam że silnik to podstawa w samochodzie. Kiedyś silnik nawet nie był częścią samcohodu, osobno złomowało się ten element. A teraz szukam jakiś porównań, albo testów silników. Lepiej benzyna czy diesel do takiego auta?

madmax2, 2013-11-26 23:46:58
    zgłoś
    Chińskie opony zimowe. Prośba o opinie.
    A co sądzicie o bieżnikowaniu? Ja mam mieszkane odczucia, wiziałem jak coś takiego się odkleja, fuszerke ktos odstawił, czy to ma taką trwałość?

madmax2, 2013-11-26 23:50:37
    zgłoś
    Ten D-Max co mnie zainteresował to jeździ z dieslem 2.5. Autko wygląda na porządnie wykonane, tak na maksa. Jak by to był jogurt to bym już kupił, ale to samochód za prawie 100 tysiaków więc marudzę i czepami się byle czego przy wyborze :). D-Max jest fajnie wykończony w środku, zachęca do jeżdżenia. Drugą rzeczą, a właściwie tą pierwszą co mnie zachęca to mocny silnik.

madmax2, 2013-12-21 23:33:39
    zgłoś
    SUV, a pali jak kompakt
    Z takim powerem, to koniecznie ogień na każdym zakręcie, bo za karę będzie jazda dieslem :D. Ile może mieć koni ten silnik 1.6 ?

madmax2, 2013-12-21 23:36:45
STRONA 1 z 5
REKLAMA