REKLAMA

Profil mappe

zgłoś
    Jak nie zasnąć za kierownicą
    Ja śpiewam jadąc jak jestem zmęczona wtedy nie myślę o spaniu
    Śpiewanie mi też pomaga, chociaż raczej nie jest to sposób na kilka godzin jazdy ;) Każdy ma jakieś rozwiązanie, ale myślę, że przede wszystkim trzeba mieć świadomość, że każdemu może się zdarzyć na chwilę oczy przymknąć, więc jeżeli tylko czuje się, że moment się zbliża - najlepiej (w miarę możliwości) zatrzymać się na chwilę.
    mappe, 2013-10-22 14:16:29
    zgłoś
    Internet w Lexusie
    Wow technika idzie do przodu ;) Fajnie to wygląda, raczej sprawdzi się jako bajer, ale w sumie na dłuższych trasach takie połączenie z netem może być przydatne.

mappe, 2013-10-22 14:24:24
    zgłoś
    Numerem 1 na polskim rynku jest Skoda
    Ciekawy tylko jestem czy ich popularność ma związek z bezawaryjnością. Dla mnie to jedna z podstaw dobrego samochodu. Wie ktoś jak pod tym względem wyglądają Octavia i Fabia? I czy drogo wychodzą naprawy, wymiana części?

mappe, 2013-10-24 09:15:29
    zgłoś
    Mercedes S63 AMG: limuzyna z ogniem
    Co tu dużo gadać, robi mega wrażenie. Świetny design. Elegancja aż od niego bije ;)

mappe, 2013-10-24 09:17:17
    zgłoś
    Shelby GT500 z LEGO poraża dokładnością
    Ale bajer :] Chętnie dodałbym go do swojej kolekcji klocków LEGO ;)

mappe, 2013-10-25 08:24:09
    zgłoś
    Samochody z Facebookiem? Generacja Y zmienia motoryzację
    Technika idzie do przodu i bardzo dobrze. Rzeczywiście za kilkanaście lat to wszystko, łączenie ze standardami w samochodach będzie wyglądać zupełnie inaczej.

mappe, 2013-10-31 13:04:07
    zgłoś
    Samochody piłkarzy: Real Madryt dostał nowe Audi, Ronaldo ma najlepsze?
    Już dotarłem do właściwej informacji - Ci Panowie mieli możliwość dowolnego wyboru. :P

Na pewno? Nie były im modele przydzielane?
    mappe, 2013-12-02 14:25:08
    zgłoś
    300 km/h w Ferrari F12 Berlinetta: na legalu!
    Najpierw doczekajmy się autostrad. Normalnych, czyli takich po których da się przejechać ów kraj wzdłuż i wszerz ;)

Hehe, dokładnie. Póki co dobrze byłoby, żeby po prostu powstawały normalne autostrady :] 
    mappe, 2013-12-20 09:05:24
    zgłoś
    Nowa strona w necie na temat moto.
    Może w czymś się wyspecjalizujesz. Mógłby być serwis skupiający się na konkretnej tematyce. Dla mnie byłby super serwis skupiający się na używanych samochodach. Gdzie mógłbym wejść i przeczytać np. opinie o tym jaki kilkuletni samochód będzie idealny dla rodziny. Co wybrać w cenie do powiedzmy 20 tysięcy. Porównania, opinie osób itp.

mappe, 2013-12-20 09:44:03
    zgłoś
    Auta używane do jazd próbnych od dealerów
    Ryzyko takie jak przy kupowaniu używanego, więc z takimi ofertami też można się zapoznać. Chyba jak przy wszystkim trzeba mieć po prostu trochę szczęścia, żeby trafić na dobry egzemplarz.

mappe, 2014-01-15 08:59:49
STRONA 1 z 2
REKLAMA