[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil Nyka

 • avatar
  zgłoś
  Co wybieracie opony całoroczne czy zimowe?
  Z tego co znalazłem w internecie wynika, że opony całoroczne, uniwersalne, wielosezonowe są produkowane z myślą o połączeniu zalet zimówek i opon letnich. Jako, że każda opona jest kompromisem osiągów jest to w praktyce bardzo trudne. Zgodnie z wynikami testów opony całoroczne radzą sobie dobrze tylko w pewnych, określonych warunkach. Natomiast opony zimowe są dedykowane do jazdy w warunkach, które panują od jesieni do wiosny.
  Nyka, 2018-01-31 15:41:41
 • avatar
  zgłoś
  Opony
  Kiedyś najlepsze opony należało montować na osi napędowej. W taki sposób wyewoluowała teoria, że lepsze opony zawsze montuje się na osi napędowej. Teraz z reguły jest to oś przednia, ponieważ na tej osi znajduje się napęd w większości aut. Według wielu teorii takie rozwiązanie poprawia kierowalność, stabilność jazdy, odprowadzanie wody, a także ruszanie na śniegu i śliskiej jezdni. Warto jednak być świadomym, że powyższe teorie w wielu przypadkach są nie do końca prawdziwe lub straciły aktualność.
  Nyka, 2018-01-31 15:47:10
 • avatar
  zgłoś
  Karta graficzna
  Teraz do 800 złotych możesz kupić gtx 1050Ti. Karty graficzne z serii GeForce GTX 10 oparte są na architekturze Pascal, zapewniając nawet trzykrotnie wyższą wydajność w porównaniu do kart graficznych poprzedniej generacji, a także nowe, innowacyjne technologie gamingowe oraz niespotykane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej. Karta graficzna GeForce GTX 1050 Ti gwarantuje wyższą wydajność i energooszczędność w każdym typie zastosowań.
  Nyka, 2018-01-31 15:48:57
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij