[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil Nyka

 • avatar
  zgłoś
  Co wybieracie opony całoroczne czy zimowe?
  Z tego co znalazłem w internecie wynika, że opony całoroczne, uniwersalne, wielosezonowe są produkowane z myślą o połączeniu zalet zimówek i opon letnich. Jako, że każda opona jest kompromisem osiągów jest to w praktyce bardzo trudne. Zgodnie z wynikami testów opony całoroczne radzą sobie dobrze tylko w pewnych, określonych warunkach. Natomiast opony zimowe są dedykowane do jazdy w warunkach, które panują od jesieni do wiosny.
  Nyka, 2018-01-31 15:41:41
 • avatar
  zgłoś
  Opony
  Kiedyś najlepsze opony należało montować na osi napędowej. W taki sposób wyewoluowała teoria, że lepsze opony zawsze montuje się na osi napędowej. Teraz z reguły jest to oś przednia, ponieważ na tej osi znajduje się napęd w większości aut. Według wielu teorii takie rozwiązanie poprawia kierowalność, stabilność jazdy, odprowadzanie wody, a także ruszanie na śniegu i śliskiej jezdni. Warto jednak być świadomym, że powyższe teorie w wielu przypadkach są nie do końca prawdziwe lub straciły aktualność.
  Nyka, 2018-01-31 15:47:10
 • avatar
  zgłoś
  Karta graficzna
  Teraz do 800 złotych możesz kupić gtx 1050Ti. Karty graficzne z serii GeForce GTX 10 oparte są na architekturze Pascal, zapewniając nawet trzykrotnie wyższą wydajność w porównaniu do kart graficznych poprzedniej generacji, a także nowe, innowacyjne technologie gamingowe oraz niespotykane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej. Karta graficzna GeForce GTX 1050 Ti gwarantuje wyższą wydajność i energooszczędność w każdym typie zastosowań.
  Nyka, 2018-01-31 15:48:57
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij