[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil pastuch

zgłoś
    Przeciętny Polak wybiera Skodę
    Niby tak, ale trudniej uzyskać takie wzrosty mając niezłe wyniki rok temu, VW i Toyota miały słabszy 2012 rok, stąd w zeszłym te wzrosty wyglądają tak imponująco

pastuch, 2014-01-28 08:55:26
    zgłoś
    BMW i8: planeta aero
    i znowu red. Popkiewicz sobie pojeździł autem, któremu nikomu nie będzie dane nawet zobaczyć na żywo. Szacuję sprzedaż tego modelu w Polsce góra na kilka sztuk rocznie.

pastuch, 2014-01-28 08:58:38
    zgłoś
    Na wysokiej stopie
    szkoda, że naszych redaktorów na taki nie stać

pastuch, 2014-01-29 01:34:16
    zgłoś
    Jak w grach komputerowych
    albo myszka zamiast kiero...

pastuch, 2014-01-29 01:35:14
    zgłoś
    Co na przyrost masy?
    chyba mu się pomyliły tytuły, na forum menshealtha albo womenshealtha "spadaj" milos

pastuch, 2014-01-30 09:12:22
    zgłoś
    Kia Picanto "Kia Lotos Race": Chodzi o wrażenie
    dajcie spokój, przeciętny maluch z kilkoma paskami na nadwoziu, jeśli ktoś po takim udekorowaniu odnosi wrażenie, że jeździ czymś niezwykłym, mocniejszym, i w ogóle lepszym, to albo zbyt łatwo ulega wrażeniu, albo... sam nie wiem już co

pastuch, 2014-01-31 08:58:46
    zgłoś
    Volkswagen Golf R: 300 KM i tylko 4,9 s. do setki
    jak dla mnie wygląd Golfa był zawsze jego atutem, auto nie ma się rzucać w oczy, a słabo jeździć, ma właśnie nie rzucać się w oczy a dobrze jeździć i Golf zawsze był wierny tej zasadzie. Jak ktoś woli pokazać się na ulicy, to porponuję mu Juke'a albo inne dziwadła

pastuch, 2014-01-31 09:00:50
    zgłoś
    Volkswagen Golf R: 300 KM i tylko 4,9 s. do setki
    nie, nie jeżdże Passatem, etymologia mojego nicka nie stąd się wzięła (żeby uniknąć złośliwości, również nie z racji wykonywanego zawodu, czy codziennych czynności :) ), nie mam też Golfa, mimo wszystko za dużego tego na naszych drogach

pastuch, 2014-02-02 20:54:16
    zgłoś
    Katastrofalne crash-testy aut z Indii
    Czyli co, Polo bez poduszek - 0 gwiazdek i katastrofa, Polo z dwoma poduszkami - 4 gwiazdki i całkiem przyzwoity wynik. Zakładam, że konstrukcyjnie i pod względem innego wyposażenia różnic już nie było pomiędzy tymi wersjami, a więc trochę mało miarodajne są te crashtesty

pastuch, 2014-02-02 21:00:36
    zgłoś
    Ssangyong Korando: Cichy i ładniejszy
    no i niestety w Polsce szczególną uwagą przykłada się do marki, Ssangyong jest mało znany, miał parę lat temu problemy finansowe, więc nie wróżę mu wielkiej kariery, no chyba żeby trochę bardziej zagrali ceną

pastuch, 2014-02-05 08:20:54
STRONA 1 z 9
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij