REKLAMA

Profil socal

zgłoś
    Najlepsze nawigacje
    a pamiętacie jeszcze nawigacje nokia maps? pierwsze całkowicie darmowe systemy monitorowania pozycji udostępnione dla szerokiej publiczności. darmowe mapy wgrywane do telefonu i nawigowanie po całym świecie. dziś też używam nawigacji gps w telefonie, bo raczej dojeżdżam do punktów w okolicy a nie trombole się przez cały kraj. aczkolwiek nie kupowałbym oddzielnie nawigacji żeby pojechać na tydzień nad morze. takie lokalizatory mi zupełnie wystarczają

socal, 2013-06-24 22:35:12
    zgłoś
    radio CB - pomoc
    z daleka od wszystkiego co sie nazywa manta. nic za wiecej nic 70zł z tej firmy polecam nie brac jeśli nowe, a jak używane to wcale nie dotykać bo wmówią ci że zepsułeś

socal, 2013-06-24 22:37:18
    zgłoś
    Peugeot 2008: nowy lew w polskich salonach
    pług terenowy. w wyścigu reno - citroen wygrał właśnie peżot przejmując całą motoryzację francuską w swe korporacyjne szeregi. pżot świetnie się prezentuje, jest wygodny, ale powszechny - i to może dlatego trudno sobie wyobrazić terenowego pługa. nie mniej suvy amerykański wynalazek - prawie w ogóle nie jest widywany poza miastami.

socal, 2013-06-24 23:04:48
    zgłoś
    Radio na każdą kieszeń
    Bez sensu. Nie wystarczy wyciągnięcie z galaktyki radioodtwarzaczy kilku modeli różnych klas i dodanie lakonicznego opisu aby artykuł uznać za przydatny. Niekiedy więcej info można zdobyć czytając nalepki na czołowych panelach...
    Jeśli już temat traktujemy poważnie to należy zrobić cały cykl ze szczegółowym porównaniem przedstawicieli poszczególnych firm c-a.

fajny pomysł:) póki co deezer można słuchać jedynie na smartfonach z odpowiednim oprogramowaniem, aczkolwiek ostatnio pojaiają się wersje na nowe platformy - jest w8, konsole gier, dlaczego nie radio samochodowe?
    socal, 2013-06-24 23:13:42
    zgłoś
    Regeneracja wtryskiwaczy.
    w zależności od tego w jakiej okolicy mieszkasz na pewno znajdziesz jakiś warsztat zajmujący się regeneracją wtryskiwaczy czy turbosprężarek. Oczywiście pozostaje kwestia ceny, wyposażenia oraz doświadczenia osoby która podejmie się regeneracji wtryskiwaczy. W tym przypadku, jeśli zależy Ci na samochodzie a na pewno Ci zależy skoro chcesz go regenerować na cenę takiej usługi patrzyłbym na samym końcu. Zobacz jak regenerują wtryski w Mielcu - o dodatkowych usługach pisać nie będę - jak nie chcesz jechać do mechanika to okazuje się że i mechanik z 20 letnim stażem może przyjechać do Ciebie. Pozdr

socal, 2013-07-27 20:28:56
    zgłoś
    Ozonowanie klimatyzacji
    on nie, ale inni jakoś tutaj trafili z wyszukiwarki. ja sam nie wiem co to ozonowanie. moja klima została zdeaktywowana przez sprytnego mechanika który wymieniając rozrząd uj***ł sprężarke i nie powiedział o tym, ani też nie naprawił. załadowałem w tym roku płyn do klimy (100zł) i dalej bucha mi żarem. kolejne 300zł w plecy. W sumie to tyle co rozrząd!

socal, 2013-07-27 20:31:13
REKLAMA