REKLAMA

Profil akme

zgłoś
    Wypowiedzi na temat Gazet tuningowych
    No jest jeszcze wydane niedawno Street Xtreme ... ale jakoś niezabardzo mi podpasowało, chociaż kilka ciekawych rzeczy można tam znaleźć 6.50 za 67 stron.
    akme, 2004-12-17 16:23:31
    zgłoś
    Opel Corsa B
    Allegro, Jacky Auto Sport - to moje propozycje jeżeli chcesz coś pokombinowac tanim kosztem.
    akme, 2004-12-17 19:12:10
    zgłoś
    Alufelgi firmy Maxia - gdzie kupic?
    Moim zdaniem te felgi kompletnie nie pasują do tego auta
    akme, 2004-12-17 19:13:43
    zgłoś
    CAR-AUDIO W BAGAŻNIKU
    Tuba :? ble, czasy montowania tub to już raczej przeszłość, no szpan to to nie jest napewno nie jestem również fanem obwieszonych półek. Nie ma to jak zabudowa, która przecież wcale nie musi mocno ingerować w przestrzeń ładunkową.
    akme, 2004-12-17 19:28:53
    zgłoś
    Zdjątka dla fanów car audio
    To ja daje coś od siebie, czeska firma zajmująca się montażem car-audio.www.rachot.com Jeżeli ktoś nie rozumie czeskiego podpowiem ze należy dać na montáže :wink: Są fotki z przebiegu instalacji, więc można się nauczyć jak by ktoś chciał sam sobie zamontować jakiś sprzęt.
    akme, 2004-12-17 20:01:52
    zgłoś
    CAR-AUDIO W BAGAŻNIKU
    \'Anonymous\']ale napisał(-a):No chyba że woofer wbudujesz w podniesiona o kilka cm podłoge bagażnika nad kołem zapasowym i zabudujesz maskownicą, wtedy można sobie muzy posłuchać a i czasem do hipermarketu wpaść :wink:
    akme, 2004-12-17 21:30:39
    zgłoś
    Wasz sprzęcik
    U mnie też narazie seria, będe to zmieniał na wiosne bo teraz w zime się grzebać na mrozie to troche nie ciekawie. Mam zamiar na początek wstawić odtwarzacz cd blaupunkta alicante 32, głośniczki przód to zestaw 2 drożny odseparowany na zwrotnicy boschmann rv-5200xt 13cm tył midbassy boschmann\'a lub pyle\'a 10cm (w seryjne miejsca), woofer zabudowany w miejsce koła zapasowego jakiś 10\" (nie wybrałem jeszcze konkretnego modelu). Wzmacniacz do wooferka typu boschmann lub alphard 400-600W i kondensator. Znawcy oczywiście skrytykują wybrany przezemnie sprzęt ale chodzi mi o uzyskanie w miare dobrego dźwięku za niską cene. Autko najpierw trzeba dobrze wygłuszyć, wymienić seryjne kabelki na poważniejsze przewody. Ale wszystko będe robił pomału i stopniowo żeby było dobrze wykonane.
    akme, 2004-12-17 23:38:19
    zgłoś
    CAR-AUDIO W BAGAŻNIKU
    \'pablosky\']powinniście więcej palic i jeździć to by wam pomogło. napisał(-a):Nie popieram takiego pomysłu :?
    akme, 2004-12-17 23:46:11
    zgłoś
    CAR-AUDIO W BAGAŻNIKU
    \'dj-beat\']czysto napisał(-a):To polecam zrobić cd-rom lub kupić jakiegoś mp3 playerka i podłączyć przez kasete przejściówke. Jakość będzie lepsza no i nie trzeba przewijać
    akme, 2004-12-18 14:29:25
    zgłoś
    CAR-AUDIO W BAGAŻNIKU
    \'XWIDZUX\']ic napisał(-a):Hehe nawet nie wiem jak to skomentować
    akme, 2004-12-18 18:05:51
STRONA 1 z 2
REKLAMA