[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil amochecka12

zgłoś
    Wesołych Świąt
    Mokrego jajka chlopaki i dziewczyny !!!!!!!!!!
    amochecka12, 2005-03-26 22:05:16
    zgłoś
    Pierwszy raz czyli wasze pierwsze spotkania z tuningiem
    Moja historia zaczela sie bardzo wczesnie...dokladnie nie wiem kiedy.....moj dziadek byl taksowkarzem i duzo z nim jedzilem...bardzoo duzo w wieku 6-7 lat potarfilem przejsc przez parking i bez zajakniecia odgadnac nazyw marek(jak nie wiedzialem to lecialem na tyl auta i czytalem emblemat )....a tuning hmmmm.....mysle ze zaczelo sie od FandF........tak mi sie wydaje ale nie jestem pewnien........jestem pewnien jednak zaczelo sie od tego filmu.......
    amochecka12, 2005-03-26 22:34:03
    zgłoś
    Stare ale jare:)
    ...chcialem zrobic podobny temat ale widze ze juz tu jest wiec tylko dorzuce dwie furki od siebie.....mysla przewodnia jaka chce pokazac tutaj ze wszytsko co jedzi i ma jakas blache \"na sobie\" nadaje sie do tuningu....
    amochecka12, 2005-03-27 21:54:34
    zgłoś
    Jak Wam się podoba to auto?
    a wiec moje pierwsze wrazenie.... :|.....coupe no no pierwszy raz widze takie nadwozie w tym autky....ale czy gdyby bylo 4-drzwiowe nie odczulbym roznicy......podoba mi sie stan karoserii jaki zostal zachowany....wyglada jakby zjechal z tasmy montazowej...ogulnie spoko....ale prawdziwe COUPE jest w moim podpisie
    amochecka12, 2005-03-27 22:00:08
    zgłoś
    Fajna Manta A
    no coments.....nie wiem co o tym myslec:/
    amochecka12, 2005-03-27 22:07:16
    zgłoś
    \'Walter\']Ta napisał(-a):......sadzilem ze to auto jest REAL ale teraz zaczynam watpic.........moze masz takie wrazenie bo zdjecie jest rozmazane....popatrz na to z tej strony robil bys VT na takiej fotce....jednak to jest prawdziwe auto....sprobuje znalezc na to dowod.......\"Warbi jest koszmarnie zrobiony, Syrenka też... Sam noszę się z zamiarem zrobienia Cabrio z syrenki ale w zupełnie innym stylu\"......mozesz mi przyblizyc jak chcesz zrobic to COUPE....jetsem bardzo ciekawy jak chcesz to rozwiazac.....lubie takich, ludzi ktorzy probuja wprowadzic cos nowego a nie ciagle cos kopiuja tak trzymaj....
    amochecka12, 2005-03-28 11:41:59
    zgłoś
    Jak Wam się podoba to auto?
    \'TrickyKid\'][quote napisał(-a):ale prawdziwe COUPE jest w moim podpisie Coupe które masz w podpisie jest tak samo prawdziwe jak ten Polonez... Calibra jest ładnym autem, ale pod względem technicznym jest Vectrą, tylko trochę cięższą, co wcale nie wpływa zbawiennie na sportowe predyspozycje tego papamobile. Szkoda, że to całkiem niebrzydkie nadwozie tak rozczarowuje pod względem możliwości na drodze. w sumie masz racje....pisalem juz na forum ze CALIBRA to fabryczny tuning VECTRY....a co do mozliwosci na drodze...jezeli przesiadasz sie np z GOLFAII 1.3 na 2-litorwa CALIBRE....to niebo a ziemia....jezeli to nie wystarcza moze powiekszyc jego mozliwosci nie wszyscy jedza na seryjnych parametrach....jezeli ktos chce podniesc walory swojego silnika to w dzisiejszych czasach to nic trudnego, jest wiele firm ktore sie tym zajmuja...
    amochecka12, 2005-03-28 11:59:18
    zgłoś
    jakiej skodzie.... :|
    amochecka12, 2005-03-28 18:46:33
    zgłoś
    JAN PAWEŁ II
    .....brak mi slow.....naprawde wspanialy czlowiek opuscil ten swiat....ale teraz nie musi stawiac czola codziennym przeciwnoscia losu.....odszedl na zasluzony odpoczynek......NIECH SPOCZYWA W POKOJU......ON NA ZAWSZE BEDZIE ZYL W NASZYCH SERCACH[*][*][*]
    amochecka12, 2005-04-02 22:16:00
    zgłoś
    JAN PAWEŁ II
    mam prosbe do tych ktorzy maja szacunek do naszego Ojca Jana Pawła II........prosze aby wszyscy wyrazili swój smutek i zal w tym temacie dla chetnych ONET.PL uruchomil ksiege kondolencyjna(to nie jest zaden lancuszek czy cos w tym typie po prostu nie ktorzy wola sie podzielic swoim odczuciami z wiekszym gronem ludzi ja juz to zrobilem na onecie teraz zrobie to tu..............widziałem Jana Pawła II tylko raz a teraz tak bardzo mi Go brak.....widziałem Papieża na pielgrzymce w Legnicy.....byłem wtedy małym dzieckiem i nie doceniałem tego aż tak bardzo....teraz ogarnoł mnie smutek....Papież był FUNDAMENTEM POKOJU NA ŚWIECIE.....z drugiej strony odszedl na Wieczne Spoczywanie na które zasłużył....jednak nasz Ojciec będzie cały czas Żył w naszych sercach......WIECZNE ODPOCZYWANIE RACZ DAĆ MU PANIE A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ MU ŚWIECI NA WIEKI WIEKÓW AMEN.....NIECH SPOCZYWA W POKOJU
    amochecka12, 2005-04-02 23:12:13
STRONA 1 z 10
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij