[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil bartekrozynek17

zgłoś
    [Tuning]Honda Accord - Drift
    Szacuneczek model. A skąd bierzesz te kalkomanie?? To idzie gdzieś dostać czy sam tworzysz??
    bartekrozynek17, 2005-05-02 09:35:23
    zgłoś
    PROSZE O PORADY
    Wskocz na siuwaks.pl. Oni tam mają modele importowane z USA i mają też komplety akcesoriów, m.in. wypaśne felgi:)
    bartekrozynek17, 2005-05-02 09:37:17
    zgłoś
    Cadilac Escalade by Żuri
    No chłopie, widzę ręce które leczą Szacunek:)
    bartekrozynek17, 2005-05-02 09:38:49
    zgłoś
    bmw x5 BLING _ BLING
    O żesz qrnaż człowieku:) Przyszalałeś
    bartekrozynek17, 2005-05-02 09:41:21
    zgłoś
    [VT] Esper Grande Punto DLSD
    Grande Puntooryginał - praca - fsMOPAR na bazie fiata 126poryginał - To narazie tyle. Amatorszczyzna, ale spokojnie:)
    bartekrozynek17, 2005-05-02 10:38:15
    zgłoś
    [VT] Esper Grande Punto DLSD
    hehe dzięki:) Na bodykita to ja za młody lis jeszcze jestem:) Sie popracuje i będzie cacy:)
    bartekrozynek17, 2005-05-02 10:57:02
    zgłoś
    Czym jeździcie na codzień ?
    No ja sobie sprawiłem jakiś czas temu W KOŃCU swoje pierwsze autko:) Niestety to tylko Vectra A, ale od czegoś trzeba zacząć
    bartekrozynek17, 2005-05-02 11:05:35
    zgłoś
    Wrocław wystawa Inter-Moto
    Na fotkach wygląda lepiej niż w realu:) Najśmieszniejsze było to że spoora część tych autek była zupelnie pozamykana, ani wsiąść ani zajrzeć porządnie do środka. A poza tym to prawie cały czas to były pooblepiane przez bandy gimnazjalistów (wejściówka z grupą ze szkoły 3 zeta na łebka więc trochę dzieciarni było). Ta corolla z CALIBERa ciekawa była, kolo mówił że całość oprócz paneli LCD kosztowała 9 tysia. W porównaniu z A klasą z Autofila za ponad 40 tysia, albo tym mini też od nich za ponoć ponad 60 tysia, to ten caliber to normalnie taniocha:) Mam nadzieje że w pile będzie ciekawiej:)----------------------------------------------Aha, no i jeszcze jedna ważna sprawa! ZERO KOBITEK przy autach...(przynajmnije w piątek) normalnie nie było ich stać na modelki żadne??Łączenie postów Manx[/color]
    bartekrozynek17, 2005-05-02 11:45:59
    zgłoś
    Auto Tuning Show Piła 3-5.06.2005
    Nie znalazłem nigdzie jeszcze komentarzy co do najbliższej imprezy w Pile więc zapytam czy bywaliście tam w poprzednich latach?? Warto zrobić te 300kilo i tam jechac?? Na stronce obiecują rzeczy niezwykłe, ale czy nie będzie jak zwykle??
    bartekrozynek17, 2005-05-02 11:59:10
    zgłoś
    [Pimp My Ride]Mazda 323F
    \'s-a-m\'] napisał(-a):No właśnie, zawsze rozchodzi sie o kase.. :wink: internex niezły pomysł z tym chromem.. :wink:Powiedzcie mi jak to możliwe że goście opisywani w MT tak bezstresowo znajdują sponorów?? Na jakim świecie oni żyją?? Tak jak ten kolo z kwietniowego eclipse\'a - pogral w NFS\'a, wygrzebał zaskórniaki, kupił se eclipse\'a, stwierdził, że musi pojeździć po mieście poszukać sponsorów i już proszę bardzo znalazł ich na kopy i zadowolony... Paaaanie, dej Pan spokój... A swoją drogą, to dziwi mnie jedno: Artykuł jest z Hiszpanii, kolo tam pisze, że jak NFS U2 zagościł na jego kompie to stwierdził, że musi sobie sprawić taki sprzęt, a potem jest napisane że jego auto brało udział w premierze tej gry w Hiszpanii... czy tu jest jakaś sprzeczność?? To skąd on miał te grę na tyle wcześniej żeby zdążyć kupić i stuningować brykę jeszcze przed premierą w swoim kraju?? To tam też tak piratuja jak i u nas??
    bartekrozynek17, 2005-05-02 12:06:51
STRONA 1 z 602
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij