[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil bartekrozynek17

zgłoś
    Auto Tuning Show Piła 3-5.06.2005
    No masz Brachu rację TRZEBA BYĆ Ja też zbieram ekipę i jadę
    bartekrozynek17, 2005-05-02 12:09:37
    zgłoś
    Auto Tuning Show Piła 3-5.06.2005
    \'PITERd\']Esper napisał(-a):Heheh jeśli chodzi Ci o to czy będę się prezentował to nieeee:) Za wysokie progi na moje nogi hehe:) Jadę jako oglądacz:) A jeżdzę Vectrą A:) Pozdro:)
    bartekrozynek17, 2005-05-02 12:45:56
    zgłoś
    8 Auto Tuning Show - Piła 2005
    No tam trzeba być Ja też się wybieram:) I koniecznie w niedziele bo wtedy będę odbieraą Astrę hehehe:) Gdzieś sie tam spikniemy??3majcie sie wszyscy!!
    bartekrozynek17, 2005-05-06 09:39:21
    zgłoś
    [VT] Esper Grande Punto DLSD
    Heheh Miszczowie dzięki za ocenki:) Nie wgnietliscie mnie w ziemię to jeszcze Photoshopa kiedyś odpalę Może punto jeszczce zdążę pozmieniać?? Pozdro
    bartekrozynek17, 2005-05-06 09:42:30
    zgłoś
    dodatek o oponach
    To jest fakt. Te 16 stron wyrwane z magazynu to porażka... no zrozumiałbym jeśliby dorzucili jakiegoś gratisa - smycz czy CDka z fotkami to jeszcze można byłoby to wybaczyć, ale qrde 16 sron o oponach a wczesiej prawie co druga strona jakas reklama.... normalnie jak w nieprzymierzając jakimś Tele Tygodniu albo innej Przyjaciółce... FSTYT:)
    bartekrozynek17, 2005-05-06 10:20:14
    zgłoś
    GRATISY W GAZETCE MAXI TUNING
    Tylko żeby na tych CD nie było jakichśtam \"niesamowitych\" hiciorów kinowych sprzed alta, jak ten co tam Stallone jest driverem w F1... nie pamiętam co to za tytuł był... Ale jakieś ciałko oparte o bryczkę na plakacie byłoby niczego sobie:) Nie ma totamto:)
    bartekrozynek17, 2005-05-15 10:21:58
    zgłoś
    Dziewczyna MAXI ?
    A może byśmy tak do naszych VT kobitki zaczęli wstawiać?? Jakby sie tak jedna z drugą gdzieś oparły o bryke, albo gąbką akurat przetarły to źle by nie było:) Co Wy na to?? Bo zdjęć samych kobitek to raczej nie bedziemy chyba tunigować, nie?? A wiecie czemu kobiety nie naprawiają aut?? Bo:
    bartekrozynek17, 2005-05-20 19:17:10
    zgłoś
    Zdjęcia samochodów w MT
    Bracia i Siostry, przeglądając wczoraj świeżutki MT zwróciłem uwagę na jedną wkurzającą rzecz. mianowicie czytam artykuł o Cali z okładki i podziwiam ją na zdjęciach, ale qrde czy u Was te foty też są tkie dziwne?? Normalnie jak się patrzy np. na str. 9 to te paski na aucie wyglądają jak zrobione w paincie !! Pixeloza masakryczna. A zdjęcie wnętrza auta na następnej stronie to jakby robione komórką!!! No litości, co to jest?? Parę stron dalej są zdjęcia Anity i Mieczysława i już nic takiego niema! Pięknie gładko i przyjemnie, żadnych pixeli. Dalej też jest wszystko ok. ale tylko do artykułu o Octavii. Tam znowu jakieś dziwne te zdjęcia. strona 60, wypas foto, ale jak sie spojrzy na np ramy okienne to pixel goni pixel. Nie mozna tego wygładzić?? No i apogeum - strona 82, wielkie foto M3. Spójrzcie na tło, np. drzewa. Co to jest? Efekt Posterize z photoshopa?? Na aucie też to oczywiście widać. PADACZKA!! To jakiś retusz czy co??A co łączy powyższe artykuły?? FOTOGRAF qrde! Wszytkie robi siakiś Alain Richuad! I tak obejrzałem poprzednie numery, to jest w nich to samo:( Kiszka. Ciekawe tylko ze zdjęcia Peugeota 106 zmixowanego z Saxo tez robi ten sam gość i one są OK. Jak chce to potrafi... a może to jest jakiś artystyczny filter co to ja go nie rozumiem i nie zachwyca mię??
    bartekrozynek17, 2005-05-21 08:45:19
    zgłoś
    VT kiler113@op.pl
    Może chodzi o to że na dolnych krawędziach nie ma wcale cienia, są za jasne tak jakby coś je oświetlało??
    bartekrozynek17, 2005-05-21 10:32:56
    zgłoś
    Zdjęcia samochodów w MT
    Ale tej celicy nie fotografował Alain i całe szczęście bo może by już taka piękna nie była hehe:)
    bartekrozynek17, 2005-05-21 13:08:08
STRONA 2 z 602
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij