[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil bouaweje

zgłoś
    Oceniamy sierpniowy numer Maxi Tuningu 82006
    To i ja swoje 3 grosze:10/10 za relacje => najwazniejsze ze sa. Dla nich glownie kupuje ta gazete. Troche szkoda ze tak malo o KoE ale lepszy rydz niz nic :wink: 10/10 za \"jak to sie robi\" - zawias. Czy autko w artykule to Nis 200sx :?:MAXI girl 5/10 no comment...Supra 8/10 dofinansowany, przemyślany projektCorrado 5/10 po co ten photoshop przy fotce maski/silnika :?:Volvo 0/10 co to jest? jakis rice tuning... w ogole elementy niespasowaneSkoda 3/10 jakos mi nie leza takie autkaAcura 8/10 fajny, nietuzinkowy, do jazdy na codzien i do lansu ]VW golf 7/10 Jeep 8/10 fajny + dopasowana sceneria :wink: - =>ZA DUŻO TEGO AUDIO!! W poprzednim bylo mniej...znacznie mniej i byl b.ciekawy. Po za tym chyba nikt tego nawet nie przeglada.BARDZO DUZY + za relacje - szczeglnie za MPWR i za KoE jak w kazdym numerze- tak trzymac
    bouaweje, 2006-07-17 20:05:33
    zgłoś
    Dno, chyba coś trzeba zmienić
    Pozwolę sobie odgrzać temat, żeby wtrącić swoje 3gr...otóż dawniej kupowałem, czytałem i czekałem na kolejne numery, ale z czasem doszedłem do wniosku że nie ciekawi mnie już nic specjalnie w tej gazecie. Nie ma się co rozpisywać nad szata graficzną czy layoutem bo to aż tak ważne nie jest. Dla mnie przede wszystkim kuleją zdjęcia... Rozumiem że na te z przedruku nie macie wpływu, z resztą nie są najgorsze, ale te rodzimej produkcji to w większości lipa. Sprawiają wrażenie jakby je zrobił redaktor, który napisał tekst, ale potrzebował jeszcze paru pstryków dla urozmaicenia. Widzę że macie ostatnio współpracę z nowymi twarzami, ale też wart dobierać te osoby konkretnie. Ogólnie to ktoś kupuje te gazety po to, żeby poczytać o fajnych autach i pooglądać konkretne zdjęcia. Z naciskiem na zdjęcia, bo każdy może sobie poczytać o wielu autach na forach zagranicznych/krajowych za free. Brak jedynie fajnych fot. A tu jest to nie ciekawe, często nawet nie oddaje w pełni jak auto wygląda. Widać aspiracje na posługiwanie się \"profi\" technikami, ale wychodzi to nieudolnie, jest dużo błędów, które w gazecie nie powinny występować, foty które będą oglądać tysiące osoób powinny być dopracowane w szczegółach.Mimo że już nie kupuję MT, to co przeglądam każde wydanie na szybko w kiosku żeby zobaczyć czy coś się zmieniło, więc jestem na czasie. Oczywiście relacje są spoko, bo robią je na prawdę profi ludzie, reszta to z lekka mówiąc lipa poza nielicznymi wyjątkami.Pozdrawiam, życząc trwałego doskonalenia
    bouaweje, 2008-10-26 10:47:21
    zgłoś
    Listopadowy numer MAXI tuningu 112008
    spoko foty bolfa
    bouaweje, 2008-10-26 10:54:20
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij