[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil caleto

zgłoś
    Felgi MAK opinie
    Czy ktoś miał doczynienia z tym producentem mi nie jest znany. A podoba mi sie coś z ich oferty. Do tej pory miałem ATT i Riala i byłem zadowolony. Jak z jakościa i twardością tego felunku
    caleto, 2009-01-10 23:17:57
    zgłoś
    Auta używane: 74 % po wypadku, zatrważające dane
    Ale odkrycie - czy ktoś jest szczerze zdziwiony?
    widac tacy sie znajdują, w koncu ktos te bitki kupuje
    caleto, 2014-08-13 15:43:35
    zgłoś
    Ultra, czyli oszczędne Audi
    ciekawe, audi szczegolnie ekonomiczne jest w cenie

caleto, 2014-08-13 15:45:38
    zgłoś
    TOP 50 najpopularniejszych aut w Polsce: sierpień
    Brawo, mój auris na pierwszym, jednak lata praktyki i zaufanie do toyoty wpłynęły pozytywnie na mój ostatni zakup .Tyle ze w hybrydzie.

caleto, 2014-08-13 15:48:28
    zgłoś
    Raporty spalania: Te auta mało palą
    Własnie usłyszałem w radio że na ten rok wykorzystaliśmy już zasoby ziemskie które ziemia w ciagu roku jest w staniu wytworzyć, za 20 lat 2 planety będzie nam mało, zdałem sobie sprawę jak pomagam Ziemii mając auriske w hybrydzie, bo bardziej oszczednego auta chyba nie ma !

caleto, 2014-08-19 19:25:44
    zgłoś
    Toyota Aygo: Projekt X
    lubie toyotki na miastko, wozidełka miło się sprawują, sa sprytne

caleto, 2014-09-10 15:15:44
    zgłoś
    Toyota Auris Hybrid: Płynąć pod prąd
    auris to super auto, jeżdżę nim od lat, wersja hybryda to dobra opcja na zamianę tej którą mam :)

caleto, 2014-09-21 12:01:48
    zgłoś
    Mocne auto dla mocnych kobiet
    Wg mnie i tak nic nie rpzebije niezniszczalnej toyoty rav4, kilka wersji, w kazdej jeździ sie bardzo dobrze. Żona przesiada się do conowszego modelu i mówi ze coraz bezpieczniej i pewniej się czuje...

caleto, 2014-09-30 15:35:50
    zgłoś
    Jak łatwo oszczędzać paliwo
    Z hybrydą mam oszczędzanie w korkach, sprzęgło wypadło z gry :) na początku trudno uwierzyc, ale korki juz tak nie obciążają mojego portfela (czyt. z toyką yaris)

caleto, 2014-11-14 23:35:25
    zgłoś
    Używana Toyota Corolla e12: Trwałość na lata
    Trwałość i bezawaryjność na 1. miejscu bez wątpienia, ale gdyby samochód mi się nie podobał , nie kupiłbym, a jednak jeżdżę corollą

caleto, 2015-02-16 12:29:37
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij