REKLAMA

Profil domi02

zgłoś
    Seat Ateca - wybieramy najlepszą wersję (cennik)
    my kupiliśmy na wyprzedaży rocznika Seata Alhambra z naprawde ogromnym rabatem. Czekalismy na okazje do konca bo ten model marzył mi się odkad zaczelismy chodzic po salonach. Zdecydowalismy sie na kupno tutaj bo oferta byla nie do przebicia dla innych salonow http://www.centrumpoznan.seat-auto.pl/
    domi02, 2017-06-16 12:06:48
    zgłoś
    samochód elektryczny-warto?
    Witam, czy są tu może posiadacze samochodów eletrycznych? Mam spory dylemat jesli chodzi o zamianę na elektryka ze spalinowego, ale żona bardzo naciska - bo ekologiczny... Co myślicie? Warto czy nie?
    domi02, 2018-03-21 10:50:56
    zgłoś
    samochód elektryczny-warto?
    Witam, czy są tu może posiadacze samochodów eletrycznych? Mam spory dylemat jesli chodzi o zamianę na elektryka ze spalinowego, ale żona bardzo naciska - bo ekologiczny... Co myślicie? Warto czy nie?
    domi02, 2018-03-21 10:51:01
    zgłoś
    elektryk - warto?
    domi02, 2018-03-21 10:51:18
    zgłoś
    Koniec darmowego ładowania w sieci GreenWay od maja
    Greenway zapowiadał że darmowe tankowanie bedzie tylko do marca, więc dla mnie to żadna nowość. Szczerze mówiąc liczyłem właśnie na podobna wysokosc stawek za ładowanie i z tym sie liczyłem decydujac sie w ubieglym roku na flote stricte elektryczna. Zreszta jak sobie to przekalkulowałem to koszty ładowania są porównywalne ze zużyciem ekonomicznego samochodu spalinowego
    domi02, 2018-03-25 13:34:39
    zgłoś
    Samochody elektryczne w Polsce
    Pojawił sie trend - będzie i szaleństwo. Daję nam jeszcze jakies 10 lat na szerszy rozped. Wazne ze w ogole inicjatywa sie ruszyla. Widac zreszta postep juz teraz - wystarczy spojrzec na mapkę stacji ładowarek Greenway'a http://greenwaypolska.pl/nasze-stacje/ Mega sie rozwijaja a jak pisza dochodza do tego jeszcze ultraszybkie ładowarki. Wszystko idzie w dobrym kierunku - najwazniejsze ze sie rozpedzamy ;)
    domi02, 2018-04-14 14:23:49
REKLAMA