[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil donwuju

zgłoś
    VW NEW BEETLE - German Style
    chciałbym powiedziec że niezauważyliście ze tam gdzie jest niskie zawieszenie niewidac dachu i ręku która go przyciska a ta sciema ze obecnie lezy niżej to chyba dla jego slepej babki a na zdjeciach gdzie widac dach niema ręki i niema niskiego zawieszenia hmmmm obnizył je ale rękom i sciemnia że jest obnizony ale za to fajny kolor wydech do dupy felgi pomalowanie pisaczkiem a wnętrze wymaga zmian ogólna ocena 3= (trzy na szynach) byłoby 4+ gdyby nie sciema (twoje zawieszenia) pozdro :?
    donwuju, 2005-07-25 21:20:58
    zgłoś
    sir_tuning Car's
    Hmmm niekażdy odrazu jest mistrzem ale niezłe prace jak na początek troche pracy i będzie pięknie 407 fajniejszy pozdro
    donwuju, 2005-07-26 23:43:05
    zgłoś
    (MC) by tuner92 Uwaga zobacz moje felgi!
    Mój fiat 126p by tuner92
    donwuju, 2005-07-27 01:10:02
    zgłoś
    CO TO ZNACZY MALCZAN??
    donwuju, 2005-07-27 01:57:40
    zgłoś
    mój GARAŻ
    WITAM CHCIAŁBYM PRZEDSTAWIĆ MÓJ GARAŻ creditsy:D żeczywiście garaż skopiowałem ale projekt jest mój i ułożenie bram moje tak samo jak reklama i kominy oraz dach bramy niestety niewiem czyje jak chodziłem po necie to skopiowałem ale niebyło napisane czyje a jedna brame sam robiłem tak smao drzwi tez są moje zgadzam sie co do choppera i skopiowałem jeszcze lawete tez niewiem czyja OCZYWISCIE Z MOIMI FURAMI vw lupo, fiat 126p, ford expoler, skoda favorit, ORAZ MOTOR chopper A OTO I MOJA CENTRALA OCENCIE GO !! POZDRO
    donwuju, 2005-07-27 02:25:05
    zgłoś
    mój GARAŻ
    \'pszemeq\']Budynek napisał(-a):creditysu są już w opisie dzięki na przypomnienie
    donwuju, 2005-07-27 10:55:00
    zgłoś
    newbettle
    przpraszam że zasmiecam forum ale nastawiłem że ten temat usucie sie po 5 dniach mam do was niezmierną prośbe prosze o baze do vw new beetle jest to mi bardzo potrzebne link albo baze prosze zostawcie w tym temacie z góry dzieki
    donwuju, 2005-07-27 11:58:32
    zgłoś
    tam ten kaszel silnik ma sprzodu a jeżeli chodzi o creditsy to felgi by hynt bodykit niewiem czyj ale listwa jest całkowicie moja a w tylnym i przednim ospojlerowaniu bardzo duzo przerobiłem bo sa od innej fury sprzęt audio też niewiem czyj ale monitorek jest mój i to wszystko a to moja następna praca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!VW BUS VW BUS VW BUS creditsy felgi hynta audio mniejwiecej to samo co w kaszlu niewiem czyje resszta moja zmieniłem kolor dorobiłem suwane drzwi styłu otwierane do góry obnizyłem go zrobiłem nietypowego i odwaznego bad loocka szyby z boku są takie jak z przodu połaczyłem sprzodu szyby zwiększyłem ilość tylkych swiateł usunełem z widoku wydech jest pod podwoziem! i jeszcze kilka kosmetycznych zmian które może zauważycie a oto on !! 8)
    donwuju, 2005-07-28 12:16:20
    zgłoś
    cieni jest mniej wiecej tyle co w oryginale...
    donwuju, 2005-07-28 13:18:00
    zgłoś
    druga dokonczona praca mam jeszcze kilka ale niedoprawowane i wymagaja poprawek no morzna powiedziec ze to moja 3 praca
    donwuju, 2005-07-28 15:18:34
STRONA 1 z 32
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij