Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Profil ekstra_lucja

zgłoś
    Pytanie do pań:)
    Albo depilacja laserowa albo maszynka, metod jest dużo i co jakiś czas je zmieniam ale generalnie ta jedna jest najskuteczniejsza tylko, że bolesna i droga, a druga jest wyjściem na krótko.
    ekstra_lucja, 2017-12-15 15:23:33
    zgłoś
    rozwodowy zawrót głowy :(
    Bardzo współczuję, cóż pomoc adwokacka zaczyna się od zwykłej rozmowy i porady prawnej na prowadzeniu sprawy rozwodowej kończąc i z tego co słyszałam pieniądze są kolosalne. Szykuj się, że na sprawę rozwodową idą kwoty liczone w tysiącach. Moja przyjaciółka gdy się rozwodziła twierdziła, że jej życie się skończyło, ale teraz jest jedną z szczęśliwszych osób jakie znam. Grunt to nie załamywać się i nie patrzeć na to jak na koniec. Czasem przeczytanie takiego artykułu: http://www.kobiety.pl/lifestyle/co-zrobic-gdy-wszystko-w-zyciu-sie-wali uświadamia jak takie proste a bardzo trafne porady potrafią wpłynąć na podejmowanie małych kroków prowadzących do naprawienia swojego myślenia.
    ekstra_lucja, 2017-12-15 15:30:17
    zgłoś
    Jakie macie sposoby?
    Polecam płukanki do włosów poza tym szampony. Ten proces można trochę spowolnić niestety w dużej ilości przypadków to jest sprawa genetyczna więc prędzej czy później włosy i tak wypadną...
    ekstra_lucja, 2017-12-15 15:33:22
    zgłoś
    atrakcje dla dzieci
    Po obserwacji paru eventów dla dzieci wiem, że dużą popularnością cieszą się fotobudki :) Kolejki były wręcz kilometrowe i było ciężko odciągnąć dzieci by zobaczyć jakie atrakcje są dalej:)
    ekstra_lucja, 2017-12-15 15:36:46
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij