[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil ekstra_lucja

 • avatar
  zgłoś
  Pytanie do pań:)
  Albo depilacja laserowa albo maszynka, metod jest dużo i co jakiś czas je zmieniam ale generalnie ta jedna jest najskuteczniejsza tylko, że bolesna i droga, a druga jest wyjściem na krótko.
  ekstra_lucja, 2017-12-15 15:23:33
 • avatar
  zgłoś
  rozwodowy zawrót głowy :(
  Bardzo współczuję, cóż pomoc adwokacka zaczyna się od zwykłej rozmowy i porady prawnej na prowadzeniu sprawy rozwodowej kończąc i z tego co słyszałam pieniądze są kolosalne. Szykuj się, że na sprawę rozwodową idą kwoty liczone w tysiącach. Moja przyjaciółka gdy się rozwodziła twierdziła, że jej życie się skończyło, ale teraz jest jedną z szczęśliwszych osób jakie znam. Grunt to nie załamywać się i nie patrzeć na to jak na koniec. Czasem przeczytanie takiego artykułu: http://www.kobiety.pl/lifestyle/co-zrobic-gdy-wszystko-w-zyciu-sie-wali uświadamia jak takie proste a bardzo trafne porady potrafią wpłynąć na podejmowanie małych kroków prowadzących do naprawienia swojego myślenia.
  ekstra_lucja, 2017-12-15 15:30:17
 • avatar
  zgłoś
  Jakie macie sposoby?
  Polecam płukanki do włosów poza tym szampony. Ten proces można trochę spowolnić niestety w dużej ilości przypadków to jest sprawa genetyczna więc prędzej czy później włosy i tak wypadną...
  ekstra_lucja, 2017-12-15 15:33:22
 • avatar
  zgłoś
  atrakcje dla dzieci
  Po obserwacji paru eventów dla dzieci wiem, że dużą popularnością cieszą się fotobudki :) Kolejki były wręcz kilometrowe i było ciężko odciągnąć dzieci by zobaczyć jakie atrakcje są dalej:)
  ekstra_lucja, 2017-12-15 15:36:46
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij