[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil emeraldcity

zgłoś
    Wypowiedzi na temat Gazet tuningowych
    Jakie gazety polecacie [/img][color=\"red\"]Vyzn-R: To jest topic nie zwiazany z designem wiec zostaje przeniesiony...[/color]
    emeraldcity, 2004-12-17 11:35:20
    zgłoś
    Użytkownicy forum
    Skoro tu jestem to się przectawie, mam na imie Dawid i miałem doczynienia ze starszymi golfamijak co to porade odnośnie obsługi i pochodze koło poznania :idea:
    emeraldcity, 2005-02-28 19:12:05
    zgłoś
    FAQ czyli Co ? Gdzie ? Jak to zrobić ?
    moja rada dla począdkujących, zaczącz od pańta żeby mniej więcej umieć spasować kolory,troche przedłóżyć tam uciąć,puźniej trohe Photoshopa, na końcu zabrać sie za gimp2.0 lub corela
    emeraldcity, 2005-02-28 19:21:33
    zgłoś
    Która pupcia ładniejsza??
    górne też jest german style ale dolne ładniejsze
    emeraldcity, 2005-02-28 19:23:45
    zgłoś
    Po co jest to forum ???
    admin- po co to powinien ktoś tym się zająć a nie tu burdel że aż nie miło czekam na rozsądną decyzje aby kogoś przydzielić kto tu zrobi pożądek nic nigdzie nie pisze bo nie ma po co jak odbiegają od tematu jestem od począdku i wchodze i sie dziwie jaki tu burdel. P.S zróbcie coś (modelaror jest potrzebny) albo nast. admin. który zadba o pożądek pozdro :idea:
    emeraldcity, 2005-02-28 19:51:00
    zgłoś
    Galerie zdjęć

emeraldcity, 2005-02-28 20:00:31
    zgłoś
    FAQ czyli Co ? Gdzie ? Jak to zrobić ?
    moja decyzja jest taka a nie inna poniewarz colela lu innego programu nie ma to człowiek nie ma pojęcia że właśnie w tym sie robi ja osobiście zaczynałem od painta bo to znałem (każdy może chyba zacząć od czego chce?)
    emeraldcity, 2005-03-01 23:02:58
    zgłoś
    STRYJU VS. xXx
    2 więcej zmian i widzi mi sie ( mam na tapecie)
    emeraldcity, 2005-03-01 23:12:01
    zgłoś
    Po co jest to forum ???
    krótkim czasie ponad 100 postów w 3 dni. Co ty na to....
    emeraldcity, 2005-03-06 12:28:40
    zgłoś
    Najszybsze auto w polsce
    GT2vsSupra- powiem wam tak: GT2 jest dobre ale na naszych drogach bo napęd na 2 osie jest górą nad tyłem, ale gdyby sie zmieżyli na profesionalnym tylko do 1/4 mili (nie w Polsce) to Gt 2 by dostało BATY!!!! wszysko wina naszego asfaltu :!:
    emeraldcity, 2005-03-07 15:47:53
STRONA 1 z 47
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij