[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil eri

zgłoś
    Dzień dobry!
    Witam wszystkich. Radek z Piotrkowa Trybunalskiego. AMiS czytam od zawsze i mam wszystkie numery Interesuję się rajdami samochodowymi jako kibic i fotoamator. Liczę na owocną wyminę opinii
    eri, 2010-07-21 14:10:16
    zgłoś
    Dzień dobry!
    Ja czytałem AMiS w podstawówce jeszcze, ojciec prenumerował
    Ja mam jeszcze sporo numerów Auto International, czyli poprzednika AMiS, bo ja to stary (czyli 40-letni) grzyb jestem. Ale mniejsza o to, mniejsza kto tu z jakiego forum emigrował i z jakiego jest miasta, bo wszyscy jesteśmy zjednoczeni w tym samym bólu - kochamy te cholerne samochody i godzinami gadać (pisać) o nich możemy. Za to też wszystkich Was już od razu lubię!!!
    P.S.
    Tylko nie traktujcie mnie jak gościa, który pamięta kiedy wymyślili koło...
    eri, 2010-07-21 23:11:39
    zgłoś
    Dowcipy, śmieszne filmy, mp3 itp.
    Jak człowiek za młodu był d.e.b.i.l.e.m, to raczej nie robił z tego kwestii publicznej. Obecnie istotą sprawy wydaje się, aby ujawnić ten fakt bliźnim.
    eri, 2011-01-16 22:42:39
    zgłoś
    Muzyka
    Szanowni, przyznam się, że nie prześledziłem zbyt wnikliwie 284 stron tego wątku, ale dziś znowu gdzieś przy szukaniu "jakiejśtam" płyty wpadła mi w ręce prawdziwa perła, o której już zapomniałem. Odsyłam w jedynie słuszne miejsce
    eri, 2011-01-21 23:35:44
    zgłoś
    Muzyka
    jeśli ktoś lubi ****olnik w muzyce to polecam
    Taaaaa, Nomeansno też mi dziś wpadło w ręce
    eri, 2011-01-21 23:50:47
    zgłoś
    Muzyka
    Jak Nomeansno jest zespołem "punk" to ja jestem Peter Solberg (wspólnych zdjęć z Tym panem póki co nie zamieszczę). Polecam płytę "Small parts isolated and destroyed" ku pokrzepieniu.
    Czy to punk???
    eri, 2011-01-22 00:14:10
    zgłoś
    Dowcipy, śmieszne filmy, mp3 itp.
    z drinks też jest spoko
    eri, 2011-01-23 18:21:27
    zgłoś
    Muzyka
    Ku.... co za dzień. Gary Moore nie żyje.
    no to chłopaki są razem...
    eri, 2011-02-06 21:13:40
    zgłoś
    Muzyka
    dziś w wieku 41 lat odszedł Nate Dogg
    To już z mojej półki biorą???
    eri, 2011-03-16 20:20:50
    zgłoś
    Dzień dobry!
    eri - reaktywacja
    Adminom dzięki za pozostawienie mojego konta, mimo dłuuuugiej absencji. Mam trochę zaległości, ale postaram się je szybko nadrobić.
    Witajcie znowu!
    eri, 2012-08-23 15:28:42
STRONA 1 z 60
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij