REKLAMA

Profil fifi15

zgłoś
    Ranking aut używanych: Najlepsze modele za 30 tysięcy
    Witajcie ja ze swoją żoną tez byśmy zmienili samochód. Obecnie mamy w segmencie C. Myślimy nad segmentem D. I chcemy albo audi A4 lub BMW serii 3. Tylko nie wiem do końca czy kombi czy sedan. I tak naprawdę w tej kwestii nie wiemy niby sedan ładniejszy według nas. Ale kombi praktyczniejsze tym bardziej że zamierzamy mieć potomstwo, więc wózek jakieś torby bagaże i tym podobne. No i kwestia marki Audi czy BMW. Czy możecie coś doradzić. A może ktoś miał któreś z tych aut i zna wszystkie za i przeciw!! Pozdrawiam!!!

fifi15, 2015-11-19 09:16:50
    zgłoś
    Pytanie do pań:)
    Wydaje mi się że forum całkiem odbiega od tego tematu ale cóż w końcu off topic. Moja kochana żonka, zazwyczaj sama depiluje sobie nogi. Ale korzysta tez z usług kosmetyczki w profesjonalnym gabinecie. Wtedy mówi ze idzie na jakieś tam zabiegi. Nigdy to nie wnikam. Ale wiem, że też bardzo dużo przeróżnych pierdół kupuje do domu w tym celu. Woski nie woski, plastry, maszynki, i jakieś tam inne. Ale jak wyżej kolega Wernet przekażę i ja mojej kobiecie tę informację, może będzie przydatna. POZDRAWIAM!!

fifi15, 2015-11-26 13:29:18
    zgłoś
    Gdzie kupić wyposażenie warsztatu?
    Siema zależy co chcesz kupić czy jakieś maszyny czy narzędzi czy co.? Ja ostatnio też wyposażałem swój warsztat na przykład w wszelkiego rodzaju szafki, regały i tym podobne. Skorzystałem z oferty firmy http://erabox.pl
    Firmę polecił mi znajomy, który też ma warsztat i u nich kupował rzeczy. A wiadomo, że szatnię dla pracowników trzeba wyposażyć w szafki, I stanowiska pracy też. Mają naprawdę dużo fajnych i przydatnych rzeczy. Wejdź sobie na ich stronę i popatrz w ofertę czy czasem nie znajdzie się coś dla Ciebie!!!

fifi15, 2015-11-29 11:56:07
    zgłoś
    Przeprowadzka
    Hejka, my z mężem przeprowadzaliśmy się sami. Pamiętam jakby to było wczoraj a to już minęło kilka wiosenek. Mój mąż prawdziwy facet z dumą!! :P pożyczył wtedy przyczepkę od swojego taty podpiął do samochodu i woził nasze rzeczy i sam wynosił na 4 piętro w bloku winda była zepsuta. A teraz jak wybudowaliśmy dom i trzeba było zabrać z mieszkania kilak rzeczy to już się nie męczył jest stary i rozsądny jak to powiedział hehehe. Wypożyczył dostawczaka najął trzech młodych chłopaków i nam pomogli. Ale ta pierwsza przeprowadzka była taka romantyczna!!!!

fifi15, 2015-11-30 20:06:52
    zgłoś
    Dla prawdziwego faceta
    No powiem szczerze patrząc na zdjęcia oraz na zdjęcia modeli to robi to wrażenie. Ale nie każdy facet może sobie pozwolić kupić garnitur on - line. Mój facet na przykład nie bardzo, ponieważ jest nie do końca wymiarowy. I bardzo ciężko mu kupić spodnie bez mierzenia a co dopiero garnitur. Ja sama bym się chyba nie odważyła kupić coś takiego jak garnitur / marynarkę przez internet mimo, że jest bardzo wymiarowa i nie mam problemu z kupowaniem takich ciuchów. Muszę i tak przymierzyć i koniec nie mówiąc już i moim facecie. Ale garnitury mają super!!

fifi15, 2015-12-01 11:44:54
    zgłoś
    Gdzie oglądać programy sportowe i motoryzacyjne?
    no to akurat przed świętami Cię taki pech spotkał, wiem, że czasem da się obejrzeć transmisję na żywo na internecie, ale w sumie nie bardzo się orientuję jakie to są strony, ja zazwyczaj oglądam powtórki meczów w telewizji, a próbowałeś poszukać w google? wpisz sobie darmowa transmisja meczu jakiegoś i zobacz po wynikach, może akurat wyskoczy jakaś darmowa strona, ewentualnie zawsze możesz wziąć pożyczkę na nowy telewizor i wtedy Twój problem zostanie szybko rozwiązany, ewentualnie chodzić do sąsiadów na mecz :)

fifi15, 2015-12-16 12:51:47
REKLAMA