[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil garfield

zgłoś
    Samochód przyszłości
    rzesor takie rozwiązanie Google prezentował na Priusie z niewidomym powiedzmy kierowcą. To jest totalna automatyka. Kiedy to wejdzie..? Myślę, że prędzej rozwiązania, które umożliwią niezależne poruszanie się, ale kierowca będzie jednak nadzorował auto. Pokazywali takie coś w zeszłym roku w VW, ale nie tylko oni na takim czymś pracują. Są jeszcze dalej idące pomysły. Od czegoś bardziej "swojskiego" trzeba rozpocząć.
    garfield, 2012-05-16 20:40:05
    zgłoś
    Samochód przyszłości
    Jak będziesz niewidomym to nie zobaczysz, ale dojedziesz. Pytanie do czego dążymy. Z drugiej strony takie parkowanie jak tym Passatem może być ciekawe http://www.youtube.com/watch?v=gzI54rm9m1Q
    garfield, 2012-05-17 21:29:36
    zgłoś
    Będą kolejne pięćsetki
    To jest tak - firma ma w ofercie kilka modeli z czego sprzedają sie 2-3. Żeby jakoś przetrwać na rynku trzeba kombinować.
    garfield, 2012-08-13 18:32:29
    zgłoś
    Auta używane do jazd próbnych od dealerów
    Ostatnio natknąłem się przy poszukiwaniu takich rozwiań. Myślę, że pewniejsze takie rozwiązanie http://vwzpewnejreki.com.pl/o_programie
    garfield, 2012-10-06 07:54:07
    zgłoś
    Samochód przyszłości
    Z tymi procesami w USA. To porąbane społeczeństwo i ich system. Może faktycznie ktoś doczepi się, ale pewnie producenci "zabezpieczą się" przed tym. Gubernator Kalifornii wydał ostatnio pozwolenie na rejestrację tego Priusa. Przypuszczam, że takiemu Volvo, VW czy BMW będzie już łatwiej przejść tą ścieżką. Tym bardziej tutaj wchodzi w rachubę "nadzór" na tą automatyką, bądź co bądź już teraz stosowaną przez pojedyncze systemy w samochodach tych marek.
    garfield, 2012-10-16 20:54:04
    zgłoś
    Czytałeś eri wytyczne: "Okres eksploatacji pojazdów oferowanych przez program nie przekracza roku", "miał w swojej dotychczasowej historii tylko jednego właściciela", "przebieg auta, który nie przekracza 9500 km", "posiada udokumentowaną przez serwis ASO historię". Co do modeli. Może pojawią się z biegiem czasu kolejne.
    garfield, 2012-10-16 21:51:42
    zgłoś
    Jak nie zasnąć za kierownicą
    Albo przynajmniej system, który ostrzega kierowcę. Tutaj jest opisany od Boscha
    http://instrukcja.pl...assat-alltrack
    Oczywiście trzeba zrobić przerwę o czym wspomina artykuł "i odpowiednio wcześnie zaleca kierowcy przerwę w podróży."
    garfield, 2012-11-16 17:35:40
    zgłoś
    Jak nie zasnąć za kierownicą
    Ciepło rozleniwia. Dla mnie musi być zimno, lepiej myślę.
    garfield, 2012-12-20 19:24:37
    zgłoś
    Ja zastanawiałem się nad takim demonstracyjnym cee'dem. Kilka tyś mniej, ale w końcu i tak kupiłem nowego. Nie pamiętam tylko jaki był powód.

garfield, 2013-01-27 19:37:51
    zgłoś
    Golf = pies?
    Prawie taki sam.. prawie robi różnicę. Pomijam kwestię zupełnie nowej płyty na której jest skonstruowany to popatrz na kokpit.
    Zewnętrznie, design nie zmienił się, i nie zmieni, bo takie są założenie. Drobne korekty czy lifting.
    Rewolucje często nie są dobrze przyjmowane co poniektóre firmy doświadczyły.

garfield, 2013-01-29 20:49:01
STRONA 1 z 15
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij