[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil gazetka21

zgłoś
    car audio kiedy i gdzie są zloty wasze osiągnięcia !!
    W internecie czesto mozna znalesc informacje na tet temat Wystarczy wpisac \"zawodySound off\" czytaj regularnie prase zajmujaca sie tym tematem tam sa informacje o tym z dosc znacznym wyprzedzeniem
    gazetka21, 2004-12-17 10:21:01
    zgłoś
    CAR-AUDIO W BAGAŻNIKU
    mógłbys rozwinac co masz na mysli? bo nie bardzo rozumie
    gazetka21, 2004-12-17 12:24:37
    zgłoś
    Golf 2 1,6 TD
    Zalezy ile wiecej mocy chcesz uzyskac? Wydaje mi sie najlepszym rozwiazaniem by było wszczepienie silniczka TDI Chociaz to jest silnik TD wiec z pozoru drobne przerobki powinny wpłynac korzystnie na osoagi auta np, modyfikacja układu wydechowego, zmiana filtra albo poprostu remont silnika Poniewaz to autko napewno swoj przebieg juz ma i malo z kucy pod maska pozostało z tego co było wszystko zalezy od tego w jakim stanie jest autko jaki przyrost mocy chcesz uzyskac no i najwazniejsze ile masz na to kaski
    gazetka21, 2004-12-17 12:36:11
    zgłoś
    co można wyćiś z punta 1,1l tanio :)
    Jedyna rada to jedz do serwisu W elektronice nie majstruj sam bo mozna tylko porabac wszystko Jezeli nie masz zadnego immobilaisera to jeszcze mozesz jeszcze zdjac kleme z akumulatora
    gazetka21, 2004-12-17 13:06:48
    zgłoś
    Filtr powietrza
    Przedewszystkim Układ dolotowy powinien miec taka samą pojemnosc i dlugosc jak seryjny 1 i najwazniejsza zasada to stozek musi miec dostep do zimnego powietrza zeby spełniał swoja funkcje... Nie moze zasysac ciepłego powietrza nagrzanego od silnika bo to tylko pogorszy osiagi...
    gazetka21, 2004-12-17 13:14:05
    zgłoś
    NOS
    Jezeli chodzi o Calibre to bardziej zastanowił sie nad zmianami w samym i oprogramowania poniewaz jest to silnik Turbo a one sa bardzo podatne na modyfikacje
    gazetka21, 2004-12-17 13:27:30
    zgłoś
    Filtr powietrza
    Przy samym stozku 8KM? :?: dziwne... chyba zalezy to od danego silnika a ten co uzyskał +8KM to chyba był z turbina.... Nigdy w zyciu w seryjnym audi 80 1.6L nie uzyskasz przyrostu mocy rzedu 8KM... jezeli bedzie to 1KM to mozna mowic o sukcesie juz...
    gazetka21, 2004-12-17 23:03:26
    zgłoś
    NOS
    \'Anonymous\']BOV napisał(-a):Po Polskiemu to sie przyjeło ze sie mówi zawór blow-off
    gazetka21, 2004-12-17 23:12:15
    zgłoś
    CAR-AUDIO W BAGAŻNIKU
    ja mam skrzynke i jak wiem ze bede miał jakies wieksze zakupy to wystarczy ja wymontowac i po kłopocie... a wzmacniacz jest w takim miejscu ze nie przeszkadza i go nie widac
    gazetka21, 2004-12-17 23:27:21
    zgłoś
    co można wyćiś z punta 1,1l tanio :)
    w punciakach sa takie same silniczki jak w CC sporting a wiec 100KM to jest do osiagniecia spkojnie przy zastosowani turbiny np. od pana Grabowskiego a tanio... hmmm... zalezy jak tanio Na najpierw bym pomyslal o zrobieniu zawieszenia i hamulców potem moze jakies wałki i obróbka głowicy, albo głowica z 1.2 16V
    gazetka21, 2004-12-17 23:32:01
STRONA 1 z 179
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij