[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil hotel24s

zgłoś
    alu do cvc
    Poszukuje \"nieedrogo\" alumki do Civica 4d ma ktoś ciekawe namiary?
    hotel24s, 2005-04-01 21:51:28
    zgłoś
    Indywidualne tablice rejestracyjne...
    Pewnie do tematu dawno nikt nie zagląda.Mój typ na Bialystok BI SEX
    hotel24s, 2005-04-01 22:17:10
    zgłoś
    alu do cvc
    Zgadza się chodzi mi o doradzenie żebym w coś się nie wcisnął (cenowo i technicznie)
    hotel24s, 2005-04-01 22:22:31
    zgłoś
    alu do cvc
    Takie jest moje autko a jesli chodzi o cenki to najlepiej tanio i niezłe :twisted: ale to oczywiście mrzonki. Jednak jeśli chodzi o fakt to na pewno nie beda to chromy bo są na moje warunki za drogie. Jakieś sugestie?
    hotel24s, 2005-04-02 15:39:47
    zgłoś
    alu do cvc
    No właśnie pięknie wyglada w tym DOTZ\'ie myślę że to by bylo to jednak ilosć śrubawek sie nie zgadza bo w cifie są 4 a w tym 5 ale zapewne istnieją i właściwe.. Teraz tylko czekać aż spełni się zakup tak jak u naszego kolegi z forum właściciel Nubirki kombi. Dzięki za poradę w tej kwesti, wszystkim którzy się zainteresowali tym \"malym\" problemem.
    hotel24s, 2005-04-02 18:14:28
    zgłoś
    Użytkownicy forum
    Name: CezaryWiek: 29Prawko od 95 roku wcześniejsze autko Ford \"ORION\" 86r. posypało mi się aktualnie Honda Civic 96r. Mieszkam koło Bialegostoku w Ogrodniczkach od niedawna.Pracuję w PMB niegdys byłem żolnierzykiem nadterminowym.zainteresowania hmmm... z tym to różnie bywa ogólnie to samochody (tuning)komputery. Lubie oglądać serial \"Stargate SG-1\" oraz czasem pograć w Unreal Tournament.
    hotel24s, 2005-04-02 18:43:18
    zgłoś
    Alufelgi ze Wschodu
    Ta stronka z alumami jest naprawde fajna wirtualnie mozna takie dopasować jakie tylko sie podobają ale ceny... ehh to już inna historyjka. Pozdrawiam.
    hotel24s, 2005-04-03 20:02:26
    zgłoś
    JAN PAWEŁ II
    [*] ... niech spoczywa w spokoju. Amen ... [*]
    hotel24s, 2005-04-03 20:18:00
    zgłoś
    Cadilac Escalade by Żuri
    Jak nie patrzeć z każdej strony cudeńko, gratuluje pomysłu naprawdę fajne hobby.
    hotel24s, 2005-04-04 06:05:41
    zgłoś
    Zostałem Ojcem
    Nie wiem czy taki temat ma sens dla Was. Ale ja od wczorajszego dnia od godziny 18:25 zostałem szczęśliwym ojcem i bardzo się z tego cieszę tak że nawet na tym forum miałem ochotę powiadomić kolegów i nie tylko. Że w chwilach jakie teraz są w Polsce ,żałoba to jednak znajduja się takie chwile które wnoszą iskierkę do naszego życia. A tą chwilą jest właśnie to że mam CÓRECZKĘ.....................Dziękuje z gory za wszelkie gratulacje, koledzy i koleżanki świat się nie zatrzymal on pędzi dalej.
    hotel24s, 2005-04-05 06:58:56
STRONA 1 z 62
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij